Wiceprezesi Zarządu Banku Spółdzielczego w Lubaczowie Stanisław Goraj oraz Piotr Żmurko przekazali główną nagrodę Loterii AutoLokata XV. Zwyciężczyni – Pani Grażyna Bębnik odebrała Toyotę Corollę o napędzie hybrydowym w czwartek (17.11) w oleszyckim parku.

Nazwiska zwycięzców XV edycji Loterii AutoLokata poznaliśmy 10 września w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie. Wtedy specjalnie dla was na bieżąco relacjonowaliśmy to wydarzenie. W sumie pula nagród wynosiła ponad 130 tys. zł. W ich gronie znalazła się Toyota Corolla SD_HSD S/D 1,8 VVT-I+H CVT ACTIVE o wartości ponad 86 tys. zł. Wygrała ją Pani Grażyna Bębnik z Oleszyc, która w czwartek odebrała kluczyki do swojego nowego samochodu.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku z przekazania nagrody głównej XV edycji Loterii AutoLokata.

Przypominamy, że już wystartowała kolejna edycja Loterii, w której do zdobycia są aż dwa samochody – Toyota C-HR oraz Toyota Yaris Cross. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Banku Spółdzielczego w Lubaczowie, gdzie zapoznać się można ze szczegółami dotyczącymi założenia lokaty i pełną pulą nagród.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here