Wiosenna Giełda Ogrodnicza w Baszni Dolnej to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń wśród miłośników florystyki i zieleni, ale także mieszkańców regionu, którzy przygotowują swoje ogrody, tarasy i balkony na sezon letni. Tegoroczna edycja odbędzie się już 28 kwietnia.

Wiosenna Giełda Ogrodnicza to doskonała okazja do porządkowania ogrodów oraz upiększania tarasów i balkonów. W Kresowej Osadzie wystawcy pojawią się z pięknymi kwiatami, krzewami, drzewkami ozdobnymi i owocowymi, które sprawią, że nasze ogrody będą kwitnąć i pięknieć. Organizatorzy zapewniają, że znajdziemy niemal wszystko, co potrzebne jest w ogrodzie. Oprócz roślin, na giełdzie znajdą się również stoiska lokalnych producentów żywności, gdzie będzie można zakupić sery, wędliny, miody oraz produkty rzemieślnicze. Koła Gospodyń Wiejskich i rękodzielnicy również będą obecni, prezentując swoje wyroby.

W tym roku organizatorzy przygotowali także dodatkowe atrakcje. Będzie można poszerzyć swoją wiedzę na temat pielęgnacji roślin i kompozycji florystycznych, bo dla wszystkich chętnych warsztaty i pokazy poprowadzi mistrz florysta, członek Związku Polskich Artystów Plastyków, autor książki Florystyka w Protokole Dyplomatycznym, nauczyciel, finalista laureat wielu konkursów florystycznych w Polsce i zagranicą – Piotr Marzec. Jego bogate doświadczenie oraz pasja do tworzenia pięknych kompozycji kwiatowych z pewnością zachwyci wszystkich miłośników zieleni.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here