Redakcja

Wydawcą portalu elubaczow.com, który jest zarejestrowanym pod numerem 148 tytułem prasowym w Rejestrze Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Przemyślu, jest Media Lubaczowskie Sp. z o. o.

Siedziba redakcji: 37-600 Lubaczów,  ul. Rynek 25, pok. 22, I piętro (nad Loktrasem).

REDAKCJA: redakcja@elubaczow.com

DZIAŁ REKLAMY: reklama@elubaczow.com

tel: +48 883 051 883

Redaktorzy i współpracownicy: Piotr Hulak, Michał Jabłoński, Bartłomiej Młodowiec, Kamil Jabłoński, Grzegorz Ciećka, Krystian Kłysewicz, Marcin Piotrowski, Tomasz Michalski, Tomasz Mielnik, Aleksandra Kowaliszyn, Patrycja Banaś, Patryk Rokiciński, Justyna Ziętek.

Patronat medialny: Chętnie obejmujemy patronatem medialnym wydarzenia organizowane w naszej okolicy. W ramach bezpłatnego patronatu organizator może liczyć na dodanie wydarzenia do naszego wirtualnego kalendarza oraz publikację artykułu z jego zapowiedzią. Kampanie banerowe i dodatkowe wsparcie ustalane są indywidualnie. Jako wydawca podejmujemy się także współpracy w zakresie promocji wydarzeń komercyjnych. Wszelką korespondencję prosimy kierować na adres redakcja@elubaczow.com.

Poza własnymi informacjami na naszej stronie znajdują się także treści naszych partnerów oraz linki do witryn zewnętrznych. Treść i projekt stron internetowych podmiotów trzecich są poza naszą kontrolą. Nie gwarantujemy, że informacje na stronach internetowych podmiotów zewnętrznych są dokładne lub poprawne. Właściciele, wydawcy i autorzy witryn zewnętrznych są odpowiedzialni za publikowane na nich informacje, opinie i treści. Nie jesteśmy również odpowiedzialni za bezpieczeństwo techniczne linków i stron docelowych oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku korzystania z hiperłączy.

Jeśli uważasz, że treści publikowane na naszym portalu naruszają czyjeś dobre imię lub z innych powodów powinny być usunięte lub zmienione – napisz do nas podając swoje dane osobowe (wyłącznie do wiadomości redakcji) na adres redakcja@elubaczow.com.