Czy istnieje sposób na Mini Lotto?

75

Gry liczbowe cieszą się dużą popularnością wśród Polaków. Co ciekawe, coraz częściej gracze próbują jednak swojego szczęścia w innych loteriach niż tradycyjny Totolotek. Szczególną popularnością cieszy się ostatnio Mini Lotto. Loteria ta ma mnóstwo zalet, które kuszą graczy z całej Polski. Sprawdź, co warto wiedzieć o tej grze!

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

Mini Lotto dawniej Express Lotek to wyjątkowa loteria, która istnieje już od 1976 roku. Dotychczas pozostawała ona w cieniu bardziej popularnego Lotto, jednak ostatnio zaczyn zyskiwać coraz więcej fanów. Dlaczego? Wszystko za sprawą swoich zalet. Zacznijmy jednak od podstaw.

Mini Lotto prawdopodobieństwo – pierwszy krok do wygranej

Aby zagrać  w Mini Lotto należy wytypować 5 numerów z puli 42 liczb i tutaj widać już pierwszą zaletę tej gry. Mniejsza liczba kul w maszynie losującej sprawia, że łatwiej jest trafić zwycięską kombinację. Okazuje się, że loteria ta oferuje graczom aż 16 razy wyższe szanse na wygraną niż tradycyjne Lotto. Prawdopodobieństwo Mini Lotto jest wręcz rekordowe, gdyż szanse na trafienie „piątki” wynoszą aż 1 do 850 668. Oznacza to, że grając w Mini Lotto masz najwyższe prawdopodobieństwo na trafienie głównej wygranej spośród wszystkich gier liczbowych dostępnych w Polsce!

Niższa cena to więcej zakładów

Wysokie prawdopodobieństwo trafienia wygranej to nie jedyna zaleta tej loterii. Mini Lotto wyróżnia się także wyjątkowo niską ceną. Pojedynczy zakład kosztuje jedynie 1,25 zł, dzięki czemu loteria ta jest najtańsza na rynku! W ten sposób, można spróbować swojego szczęścia bez większych kosztów. Co więcej, za te same pieniądze, które wydałoby się na kupon lotto (12 zakładów), fani Mini Lotto mogą skreślić aż 28 różnych kombinacji liczb.

7 losowań to więcej szans na zwycięstwo!

Od 6 grudnia 2015 roku losowania Mini Lotto odbywają się codziennie o godzinie 21:40. Jak widać Totalizator Sportowy sprawił graczom wspaniały prezent na Mikołajki, gdyż większa liczba losowań w tygodniu to zdecydowanie więcej szans na wygraną. Potwierdzają to także dane statystyczne udostępnione przez organizatorów. Jedynie w lutym „piątkę” Mini Lotto trafiło aż 34 graczy! Dla porównania, w tym samym czasie padły jedynie 4 zwycięskie „szóstki” Lotto. Jak widać różnica jest wręcz kolosalna.

Jak grać, by wygrać?

Mimo wysokiego prawdopodobieństwa wygranej wielu graczy i tak zastanawia się, czy istnieje jakiś sposób, aby dodatkowo zwiększyć swoje szanse na trafienie piątki. W internecie można znaleźć wiele stron informujących o metodach, które rzekomo gwarantują wysoką wygraną. Prawda jednak jest tak, że wszystko zależy od szczęścia. To w jaki sposób wytypujesz swoje liczby nie ma znaczenia, gdyż zgodnie z rachunkiem prawdopodobieństwa każdy numer ma dokładnie takie same szanse na wylosowanie. Jeśli jednak chcesz zmniejszyć ryzyko podziału nagrody w przypadku gdy trafi ją większa liczba graczy, warto jest skorzystać z metody chybił-trafił. Natomiast jedynym sprawdzonym sposobem na zwiększenie swoich szans na wygraną jest gra systemem. Zakłady systemowe Mini Lotto pozwolą Ci skreślić nawet do 12 liczb na jednym zakładzie. Im więcej liczb wybierzesz, tym większe szanse na zwycięstwo. Warto jednak pamiętać, że gra systemem jest droższa od tradycyjnego zakładu.

A jakie są Wasze metody na Mini Lotto? Typujecie swoje szczęśliwe liczby, a może uważacie, że lepiej jest grać na chybił-trafił?


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

75 komentarze

 1. Według mnie jedna z nielicznych gier liczbowych bez żadnej ingerencji ze strony organizatora 2 razy trafiły mi sie 4 czyli 850zł i 1250zł mało dużo?? ale jest ogólnie gram codziennie średnio od 5 do 6 trójek w miesiącu średnio po 20zł czyli koszt 30×1,25 = 37,5zł a z wygranych około 100 wpada ale zawsze szansa na ta 5 i tak według mojej gry która trwa dopiero 6 miesiecy tylko w 1 miesięcy na samym początku miałem na minusie 12zł tak zawsze na plusie

 2. Wszystko zależy od szczęścia w tym MINI. Miałem już w 2017r – czwórkę kiedy zagrałem systemem na 6 i wygrałem 1840, za dwa dni również 4 lecz nie systemem i wygrałem 1140 oraz kilkanaście trójek. Obecnie gram (od 4 marca 2018) ciekawym systemem na 11 liczb (są to wybrane przez Ciebie tzw super liczby) następnie podstawia się je pod system 21 zakładów (koszt imprezy 26,25 zł). Ile liczb z zestawu 11 liczb wybranych – padnie, taką masz wygraną na 100%. 3 liczby z 11 masz trójkę lub 2 a nawet 3, padło 4 z 11 masz na 100 % czwórkę, wylosowano 5 z Twoich 11 masz na 100% „5”. Rewelacji jak na razie nie mam (mam na myśli oczywiście 5) , ale jestem dobrej myśli, bo 5 trójek już skasowałem i jestem do przodu, a to dopiero 4 dni!. Mam pewność, że worek się rozwiąże już dzisiaj, życzcie mi powodzenia, a ja się z Wami mogę podzielić systemem, bo naprawdę daje efekty. Wszystko zależy od tego jakie wybierzesz te 11 liczb!

 3. Do programu ” Za a nawet przeciw ” zadzwonił kiedyś słuchacz, który oglądał „Galileo „. Na końcu odcinka jak zwykle zapowiedziano następny, którego tematem miało być ” Jak przy pomocy maszyn losujących oszukuje się graczy „. Odcinka nie wyemitowano – DLACZEGO ?

 4. Skreślam co drugi dzień 20 zakładów po 5 liczb swoim wymyślonym sposobem, lecz ich nie wysyłam. Przewaznie mam wszystkie liczby. Trójki trafiają się prawie za każdym razem . Czwórki trafiły się trzy i jedna piątka.Zaznaczam że skreślam od sierpnia 2018 r..Warto zaznaczyć ,że wysyłając skreślone liczby przez ten cały okres 10 razy , nigdy nie było nawet trójki. Wniosek nasuwa się oczywisty że coś to nasze polskie lotto chyba kręci. Mój system oparty jest na moich długich przemyśleniach matematycznych.poskreslam jeszcze do końca roku opiszę swój efekt pracy.

 5. tosiak no wiec ciekawa sprawa, otóż z moich przemyśleń, aktualnych możliwości technicznych i tego co kiedyś słyszałem to maszyna losujaca a raczej komputer wybiera najbardziej kożystną dla niej finansowo kombinacje. Natomiast oficjalnie 50% pieniędzy idzie na wygrane, więc im mniej wygranych tym większe kwoty tych wygranych, więc żeby powyższe „ustawianie” miało sens, musiałoby być jeszcze oszustwo na ilościach wygranych. Nikt przecież nie ma jak zweryfikować czy padło tyle a tyle trójek itd. Ale nie o tym chciałem. Dziwne by to było żeby system omijał akurat Twoje liczby. Losuje tyle osób, że ktoś musi wygrać i pokrycie trójek jest pełne. Twoje dobrze wytypowane cyfry niewiele zmieniają dla minilotto, to zaledwie kilka trafień trójek czy czwórek. Natomiast jeśli system losuje tak, by tak naprawde nie padały piątki to może to psuć twoje wyniki faktycznie. Możesz spróbować jedną ze swoich cyfr (w każdym losie) dać daleko poza wytypowanym zakresem, wtedy powinieneś wygrywać trójki i czwórki prawie tak samo jak bez puszczania losu

 6. Witam wszystkich powiem wam jedno trzeba Grać żeby wygrać ja już troszkę Gram w tego Mini Lotto od 2018 Roku miesiąca już nie pamiętam naprawdę nie Pamiętam bo nie zapisałem sobie ale nigdy nie zapomnę tego jak wygrałem 5 w Mini Lotto pod Bogiem jeszcze Datę Pamiętam jak trawiłem piątkę w 14.03.2019r. i ta Piątka padła w Miejscowości w Sosnowcu trzeba Grać żeby wygrywać naprawdę Ludzie ale troszkę straciłem też Pieniędzy w tego Mini Lotto bo ja Gram w Dzień w Dzień naprawdę za 60zl i da się wygrać coś za coś Pozdrawiam wszystkich Graczy

 7. Nie ma systemu który gwaranyuje wygraną. Każdy wie, że aby wygrać trzeba więcej wydać niż się wygra. Można jedynie zwiększyć szansę na wygraną stostując tzw. matematyczne systemy skrócone, które są tańsze od systemów pełnych, ale gwarantują wygraną przy trafnym wytypowaniu swoich liczb. Takie systemy możecie obejrzeć na stronie Lotto Systemy EU

 8. A ja mam rewelacyjny 100% system gwarantujący piątkę jak padnie piątka, czwórkę jak padnie czwórka i oczywiście trójkę jak padnie trójka. I tu nie ma żadnej ściemy, ręczę za to swoją głową. System ma tylko jeden zakład. Wygląda on tak: 3,4,5,x,y. Pod x oraz y możecie podstawić dowolne liczby. Myślę, że go opatentuję. A póki co grajcie – życzę gwarantowanych wygranych.

 9. Ludzie jacy wy jesteście naiwni z tym Józefem i jego systemami
  To jest dramat że tyle mało inteligentnych osób z nikim ilorazem IQ ma dostęp do internetu i wierzy w takie rzeczy.
  Pan Józef będzie na was robił interes i będziecie mu płacić za meila z jego pseudo systemem
  Porażka

 10. Jeżeli ktoś chce to niech napisze mi na konto YouTube TheCupatek. Pokaże mu wpłaty na lotto.pl po 10 000zł/ 3miesiace. Tak, od nastu lat gram w mini i trafiałem często 4ki, ale jak to się dzieje że na moje subskrypcji i tak średnio wydaje z 6-7tys zł na kwartał?

 11. A to rzeba mieć szczęście niema dobrego systemu tzn 100 %
  ja w 1989r jeszcze expres lotek trafiłem piątkę systemem z 11 skrelen od tamtej pory tylko trójki więc szczęście a to że mają
  wpływ na losowania to swoją drogą to miliony zawartych zakładów a tu kumulacja nikt nie może trafić dziwne

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here