Czy istnieje sposób na Mini Lotto?

18

Gry liczbowe cieszą się dużą popularnością wśród Polaków. Co ciekawe, coraz częściej gracze próbują jednak swojego szczęścia w innych loteriach niż tradycyjny Totolotek. Szczególną popularnością cieszy się ostatnio Mini Lotto. Loteria ta ma mnóstwo zalet, które kuszą graczy z całej Polski. Sprawdź, co warto wiedzieć o tej grze!

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

Mini Lotto dawniej Express Lotek to wyjątkowa loteria, która istnieje już od 1976 roku. Dotychczas pozostawała ona w cieniu bardziej popularnego Lotto, jednak ostatnio zaczyn zyskiwać coraz więcej fanów. Dlaczego? Wszystko za sprawą swoich zalet. Zacznijmy jednak od podstaw.

Mini Lotto prawdopodobieństwo – pierwszy krok do wygranej

Aby zagrać  w Mini Lotto należy wytypować 5 numerów z puli 42 liczb i tutaj widać już pierwszą zaletę tej gry. Mniejsza liczba kul w maszynie losującej sprawia, że łatwiej jest trafić zwycięską kombinację. Okazuje się, że loteria ta oferuje graczom aż 16 razy wyższe szanse na wygraną niż tradycyjne Lotto. Prawdopodobieństwo Mini Lotto jest wręcz rekordowe, gdyż szanse na trafienie „piątki” wynoszą aż 1 do 850 668. Oznacza to, że grając w Mini Lotto masz najwyższe prawdopodobieństwo na trafienie głównej wygranej spośród wszystkich gier liczbowych dostępnych w Polsce!

Niższa cena to więcej zakładów

Wysokie prawdopodobieństwo trafienia wygranej to nie jedyna zaleta tej loterii. Mini Lotto wyróżnia się także wyjątkowo niską ceną. Pojedynczy zakład kosztuje jedynie 1,25 zł, dzięki czemu loteria ta jest najtańsza na rynku! W ten sposób, można spróbować swojego szczęścia bez większych kosztów. Co więcej, za te same pieniądze, które wydałoby się na kupon lotto (12 zakładów), fani Mini Lotto mogą skreślić aż 28 różnych kombinacji liczb.

7 losowań to więcej szans na zwycięstwo!

Od 6 grudnia 2015 roku losowania Mini Lotto odbywają się codziennie o godzinie 21:40. Jak widać Totalizator Sportowy sprawił graczom wspaniały prezent na Mikołajki, gdyż większa liczba losowań w tygodniu to zdecydowanie więcej szans na wygraną. Potwierdzają to także dane statystyczne udostępnione przez organizatorów. Jedynie w lutym „piątkę” Mini Lotto trafiło aż 34 graczy! Dla porównania, w tym samym czasie padły jedynie 4 zwycięskie „szóstki” Lotto. Jak widać różnica jest wręcz kolosalna.

Jak grać, by wygrać?

Mimo wysokiego prawdopodobieństwa wygranej wielu graczy i tak zastanawia się, czy istnieje jakiś sposób, aby dodatkowo zwiększyć swoje szanse na trafienie piątki. W internecie można znaleźć wiele stron informujących o metodach, które rzekomo gwarantują wysoką wygraną. Prawda jednak jest tak, że wszystko zależy od szczęścia. To w jaki sposób wytypujesz swoje liczby nie ma znaczenia, gdyż zgodnie z rachunkiem prawdopodobieństwa każdy numer ma dokładnie takie same szanse na wylosowanie. Jeśli jednak chcesz zmniejszyć ryzyko podziału nagrody w przypadku gdy trafi ją większa liczba graczy, warto jest skorzystać z metody chybił-trafił. Natomiast jedynym sprawdzonym sposobem na zwiększenie swoich szans na wygraną jest gra systemem. Zakłady systemowe Mini Lotto pozwolą Ci skreślić nawet do 12 liczb na jednym zakładzie. Im więcej liczb wybierzesz, tym większe szanse na zwycięstwo. Warto jednak pamiętać, że gra systemem jest droższa od tradycyjnego zakładu.

A jakie są Wasze metody na Mini Lotto? Typujecie swoje szczęśliwe liczby, a może uważacie, że lepiej jest grać na chybił-trafił?

reklama
Ten baner wyświetlono 2 145 189 razy.

18 komentarze

  1. Według mnie jedna z nielicznych gier liczbowych bez żadnej ingerencji ze strony organizatora 2 razy trafiły mi sie 4 czyli 850zł i 1250zł mało dużo?? ale jest ogólnie gram codziennie średnio od 5 do 6 trójek w miesiącu średnio po 20zł czyli koszt 30×1,25 = 37,5zł a z wygranych około 100 wpada ale zawsze szansa na ta 5 i tak według mojej gry która trwa dopiero 6 miesiecy tylko w 1 miesięcy na samym początku miałem na minusie 12zł tak zawsze na plusie

  2. Wszystko zależy od szczęścia w tym MINI. Miałem już w 2017r – czwórkę kiedy zagrałem systemem na 6 i wygrałem 1840, za dwa dni również 4 lecz nie systemem i wygrałem 1140 oraz kilkanaście trójek. Obecnie gram (od 4 marca 2018) ciekawym systemem na 11 liczb (są to wybrane przez Ciebie tzw super liczby) następnie podstawia się je pod system 21 zakładów (koszt imprezy 26,25 zł). Ile liczb z zestawu 11 liczb wybranych – padnie, taką masz wygraną na 100%. 3 liczby z 11 masz trójkę lub 2 a nawet 3, padło 4 z 11 masz na 100 % czwórkę, wylosowano 5 z Twoich 11 masz na 100% „5”. Rewelacji jak na razie nie mam (mam na myśli oczywiście 5) , ale jestem dobrej myśli, bo 5 trójek już skasowałem i jestem do przodu, a to dopiero 4 dni!. Mam pewność, że worek się rozwiąże już dzisiaj, życzcie mi powodzenia, a ja się z Wami mogę podzielić systemem, bo naprawdę daje efekty. Wszystko zależy od tego jakie wybierzesz te 11 liczb!

  3. Do programu ” Za a nawet przeciw ” zadzwonił kiedyś słuchacz, który oglądał „Galileo „. Na końcu odcinka jak zwykle zapowiedziano następny, którego tematem miało być ” Jak przy pomocy maszyn losujących oszukuje się graczy „. Odcinka nie wyemitowano – DLACZEGO ?

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here