Pełny zakres napraw pojazdów, bazując na wysokiej jakości częściach i profesjonalnej obsłudze – tak działa MAR-TECH mechanika pojazdowa z sieci ProfiAuto. Firma mieszcząca się przy ul. Kraszewskiego 9 w Lubaczowie to idealny punkt obsługi Twojego pojazdu.

Serwisy samochodowe ProfiAuto oferują pełen zakres napraw pojazdów, bazując na wysokiej jakości częściach samochodowych. Punkty te charakteryzują się doświadczonymi zespołami specjalistów oraz nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i naprawczym. Tak działa także serwis MAR-TECH, który zlokalizowany jest przy ul. Kraszewskiego 9 w Lubaczowie.

W świecie, w którym technologia stale się rozwija, MAR-TECH stoi na straży bezpieczeństwa i sprawności Twojego pojazdu. Diagnostyka komputerowa to tylko jedna ze specjalności firmy – szybka, precyzyjna i ukierunkowana na wykrywanie nawet najmniejszych nieregularności. Ale to nie wszystko. Podejście serwisu opiera się na równowadze nowoczesnych technologii z tradycyjnym rzemiosłem, stąd przeprowadzane są tu wszelkie usługi.

Nasza oferta obejmuje kompleksową opiekę nad Twoim pojazdem. Serwis i wymiana olejów, dynamiczna wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów, serwis wymiany rozrządu, a także serwis układów hamulcowych to tylko niektóre z naszych usług – mówi Marcin Łeski, właściciel serwisu.

Atutami firmy są nie tylko doświadczony zespół mechaników, ale również zaawansowane technologie i markowy sprzęt. W MAR-TECH korzystają z nowoczesnych narzędzi, które pozwalają szybko i precyzyjnie diagnozować oraz naprawiać wszelkie usterki.

MAR-TECH to miejsce, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością, a doświadczenie z pasją.

Galeria zdjęć.

Publikacja jest artykułem promocyjnym dla firmy z bazy lubaczowskie.pl. Chcesz wykupić swoją wizytówkę?
Napisz: kontakt@lubaczowskie.pl lub zadzwoń tel. 883 051 883.

MAR-TECH mechanika pojazdowa

ul. Kraszewskiego 9, Lubaczów

Motoryzacja


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!