Przypominamy, że w niedzielę w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej odbędzie się Wiosenna Giełda Ogrodnicza. Wydarzenie, które organizowane jest co roku przez Gminę Lubaczów, jest doskonałą okazją do zakupu pięknych roślin i ozdób ogrodowych, ale także do spędzenia miło czasu w towarzystwie innych pasjonatów ogrodnictwa.

Wiosenna Giełda Ogrodnicza to idealna okazja do wymiany doświadczeń oraz zdobycia inspiracji na aranżacje przestrzeni zielonych i tarasów. Warto więc już teraz zacząć planować swoją wizytę na Wiosennej Giełdzie Ogrodniczej i przygotować listę roślin oraz akcesoriów, których jeszcze brakuje w ogrodzie. Możemy być pewni, że tego dnia w Kresowej Osadzie znajdziemy wszystko, co potrzebne do stworzenia wymarzonego ogrodu, tarasu czy balkonu. Dodatkowe atrakcje, takie jak warsztaty z mistrzem florystyki Piotrem Marcem, sprawią, że uczestnictwo w wydarzeniu będzie nie tylko przyjemne, ale i interesujące oraz pouczające.

Wiosenna Giełda Ogrodnicza w Baszni Dolnej to wydarzenie, na które czekają zarówno miłośnicy zieleni, jak i osoby planujące ozdobić swoje otoczenie. Warto więc zaplanować i przygotować ogrody na nadchodzący sezon letni. Organizatorzy zapewniają, że oferta wystawców będzie naprawdę bogata, a ponadto będzie można cieszyć się dodatkowymi atrakcjami przygotowanymi specjalnie dla gości.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here