Bank Spółdzielczy w Lubaczowie zachęca do skorzystania z promocji „Wibor sam w domu”. to doskonała propozycja zarówno dla osób planujących inwestycje mieszkaniową jak i dla tych którzy posiadają kredyt hipoteczny w innym banku.

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, znany jest naszym Czytelnikom w głównej mierze dzięki bardzo popularnej w naszym regionie Loterii Autolokata. Każda z jej kolejnych edycji, dawała możliwość oszczędzania oraz wygrania wielu atrakcyjnych nagród, a wśród nich mieszkania lub samochody. Teraz BS rusza z nową promocją, która jest skierowana do kredytobiorców.

Promocja „Wibor sam w domu” to doskonała propozycja zarówno dla osób planujących inwestycje mieszkaniową, jak i dla tych którzy posiadają kredyt hipoteczny w innym banku.

Kredyt bowiem może być przeznaczony na następujące działania:
– spłata kredytu hipotecznego zaciągniętego w innym banku,
– zakup domu lub mieszkania,
– budowa lub wykończenie domu,
– zakup działki budowlanej.

Promocję „Wibor sam w domu” wyróżnia od innych dostępnych na rynku kredytów hipotecznych przede wszystkim brak prowizji za udzielenie kredytu oraz brak marży banku w okresie pierwszych 3 lat kredytu, przez ten czas oprocentowanie oparte jest tylko na stopie referencyjnej WIBOR 3M.

Polecamy promocję szczególnie tym, którzy posiadają kredyt hipoteczny w innym banku niż Bank Spółdzielczy w Lubaczowie. Wystarczy kilka chwil aby otrzymać nową kalkulację i porównać ją z aktualnie spłacanymi ratami.

To będzie nasz przedświąteczny przebój. – tak o nowej promocji wypowiadają się doradcy kredytowi pracujący w banku.

Więcej na temat promocji „Wibor sam w domu” dowiedzieć się można na stronie internetowej banku: www.bslubaczow.pl na infolinii pod numerem 16 632 92 72 lub bezpośrednio u doradców kredytowych w placówkach Banku Spółdzielczego w Lubaczowie.

Aktualnie czyli w IV kwartale 2023 roku oprocentowanie promocyjnego kredytu wynosi 6,69%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 8,52% (wyliczenie dokonane przy założeniu maksymalnej marży banku po okresie promocji. Twoje RRSO może być niższe).

Pełne wyliczenie RRSO i warunki promocji dostępne są na stronie banku.

Materiał partnera.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here