Fot. fb.com/NarolNaturalnieNaRoztoczu, arch.

Długi weekend warto spędzić aktywnie, tym bardziej, że rusza Narolska Majówka Rowerowa. Lista zgłoszeń została już otwarta.

Organizatorzy dla miłośników rowerowych przygód przygotowali 33 km pięknej trasy po malowniczym regionie Roztocza. W czasie rajdu na uczestników czekać będą nie tylko przystanki w ciekawych miejscach, ale także możliwość spędzenia czasu w towarzystwie innych pasjonatów kolarstwa. Będzie też możliwość skosztowania pysznego posiłku na mecie rajdu, który przygotowany zostanie przez lokalne Koło Gospodyń Wiejskich.

Trasa rajdu rozpocznie się na Rynku w Narolu, a następnie poprowadzi przez malowniczą Aleję Kasztanową, Podlesinę, Chyże, Rezerwat Minokąt, Kadłubiska, Brzeziny, Chlewiska, Źródła Tanwi w Łukawicy, Dębiny, aby zakończyć się z powrotem w Narolu.

Zapisy na rajd prowadzone są poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem: https://forms.gle/. Po dokonaniu zapisu konieczna jest wpłata wpisowego w wysokości 30 zł na rzecz Gminnego Ośrodka Kultury w Narolu (młodzież i dzieci poniżej 18 roku życia są zwolnione z opłaty wpisowej).

Narolska Majówka Rowerowa odbędzie się 1 maja (środa) o godzinie 10:00, przy czym biuro rajdu będzie otwarte od 9:00 do 9:50 w dniu wydarzenia. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 kwietnia (czwartek).

Organizatorami rajdu rowerowego są: Gminny Ośrodek Kultury w Narolu, Burmistrz Miasta i Gminy Narol oraz Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Hucie Różanieckiej.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here