W sobotę (20.04) rozegrano 24. kolejkę spotkań 4. ligi podkarpackiej. Pogoń-Sokół Lubaczów pokonała u siebie Lechię Sędziszów Małopolski.

Pogoń-Sokół Lubaczów w roli gospodarza zmierzyła się z siedemnastą w tabeli Lechią Sędziszów Małopolski. Mimo przewidywanej łatwej wygranej zespołu z Lubaczowa spotkanie wcale nie okazało się jednostronne. Pierwszą bramkę zdobył w 23. minucie Grzegorz Gawle, a 10 minut później dopisał on do swoich statystyk kolejne trafienie. Co ciekawe, oba z nich zdobył „z główki”.

Przez resztę meczu drużyna z Lubaczowa niejednokrotnie szukała drogi do przeciwnej bramki jednak ich ataki okazały się nieskuteczne. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0, a postawiony przez przeciwników opór potwierdził strzelec dwóch bramek w pomeczowym wywiadzie.

Co istotne w meczu kolejki lider podzielił się punktami ze Stalą Łańcut, co daje naszej drużynie większe szanse na wywalczenie awansu.