Bank Spółdzielczy w Lubaczowie rozpoczyna innowacyjny projekt dedykowany przedsiębiorcom z regionu. Inauguracyjne spotkanie „Pierwszej Ligi Biznesu” już w czwartek.

„Pierwsza Liga Biznesu” to nowatorska inicjatywa, która ma na celu stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń, budowania relacji biznesowych i rozwoju lokalnej społeczności przedsiębiorców. Inauguracyjne spotkanie odbędzie się już 5 października (czwartek) o godzinie 13:00 w Sali konferencyjnej Centrali Banku Spółdzielczego w Lubaczowie. Tematem spotkania będzie „Nowoczesna firma – jak płatności bezgotówkowe wpływają na rozwój biznesu.” Na spotkaniu obecni będą przedstawiciele firmy IT CARD, którzy zaprezentują atrakcyjną ofertę na terminale płatnicze.

Co ważne, do wszystkich jego uczestników tafią vouchery ubezpieczeniowe o wartości 100 zł. Uczestnicy projektu mogą liczyć także na wiele innych korzyści, w tym: możliwość funkcjonowania w klubie biznesu bez dodatkowej opłaty, wsparcie od ekspertów z różnych dziedzin, wzmacnianie kompetencji w konkretnych obszarach, czy uzyskanie profesjonalnej wiedzy na temat źródeł finansowania.

Projekt „Pierwsza Liga Biznesu” to inicjatywa wspierana przez Fundację Polska Bezgotówkowa, Grupę Biura Informacji Kredytowej oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie. W jego ramach zaplanowano cykl sześciu spotkań poświęconym różnym aspektom prowadzenia biznesu – informuje Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, który jest liderem projektu w naszym regionie.

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie zachęca wszystkich przedsiębiorców, zarówno tych doświadczonych, jak i tych początkujących, do udziału w projekcie. To doskonała okazja do rozwoju, zdobywania wiedzy oraz budowania wartościowych relacji biznesowych.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here