We wrześniu Grażyna Bębnik z Oleszyc biorąc udział w Loterii AutoLokata wygrała samochód osobowy Toyota Corolla. Bank Spółdzielczy w Lubaczowie już ogłosił kolejną edycję, w której do zdobycia są aż dwa samochody.

W szesnastej edycji Loterii wygrać może nawet 100 osób, bo tyle organizatorzy przewidzieli nagród. W puli znalazły się dwa samochody osobowe – Toyota C-HR o wartości ponad 115 tys. zł i Toyota Yaris Cross za niecałe 95 tys. zł. W grze pojawiły się również rowery elektryczne, kosiarki akumulatorowe, teleskopy Sky-Watcher, namioty, hulajnogi elektryczne, odkurzacze pionowe, suszarki dehydratory spożywcze, saturatory i power banki solarne. Całkowita pula wszystkich nagród to prawie 300 tys. zł.

Ogólnych zasad udziału w Loterii chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć. AutoLokata w naszym regionie jest tak popularna, że w każdej edycji bierze udział bardzo wielu mieszkańców, którzy z chęcią zakładają depozyt w Banku Spółdzielczym. W szesnastej edycji AutoLokaty na każde 3000 zł przypada 1 kupon loteryjny, który ma swój indywidualny niepowtarzalny numer. Co również istotne, depozyt oraz e-Dokument należy utrzymać przynajmniej do 27 sierpnia 2023 roku. Losowanie nagród odbędzie się 16 września 2023 roku o godz. 15:00 w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie.

Szczegóły dotyczące AutoLokaty znajdziecie na stronie internetowej Banku Spółdzielczego pod adresem: bslubaczow.pl/AutoLokataXVI.

Do kogo trafiły nagrody w loterii AutoLokata XV? Sprawdź:

Materiał partnera


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!