W internecie można znaleźć wizualizację inwestycji, która mogłaby zostać zrealizowana przy ul. Juliusza Słowackiego – w miejscu dawnego dworca PKS. Wygląda na to, że powstanie tam park handlowy, a jego właścicielem będzie prawdopodobnie niemiecka Grupa Saller.

Grupa Saller od ponad 30 lat działa na rynku nieruchomości handlowych i wyspecjalizowała się w budowie, zarządzaniu oraz utrzymywaniu galerii handlowych oraz przede wszystkim parków handlowych. W całej Polsce ma już ponad 70 obiektów handlowych.

Końcem 2021 roku grupa Saller Polbau Sp. z o.o. wystąpiła do Starostwa Powiatowego w Lubaczowie o pozwolenia na rozbiórkę dwóch budynków i wiaty stalowej na terenie byłego dworca. Może to oznaczać, że jeszcze w tym roku ruszą prace związane z zagospodarowaniem terenu pod nową inwestycję.

Na kanale Saller Leasing – Polska na YouTube można znaleźć wizualizację parku handlowego, który miałby powstać w miejscu starego dworca PKS w Lubaczowie.

elubaczow.com, AH, bm


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

30 komentarze

    • park handlowy to prywatna inwestycja, więc co to za porównanie?
      jak „żyjący z cwaniactwa” (tak mówi „zbawca narodu” o przedsiębiorcach) chce zainwestować swoje prywatne pieniądze w taki biznes, to jego ryzyko że później będzie stało puste. A że targowisko stoi puste, to zapytaj panią burmistrz z lat 2010-2014 czym się kierowała że tak intratną inwestycję zrobiła za nasze pieniądze

  1. Dobry Wieczór. Chciałbym zapytać gdzie się podziały zapewnienia zastosowane w umowie sprzedaży tej działki które jasno mowily: osoba kupująca zoobowiazuje się w tym miejscu będzie dworzec a nie inna inwestycja ??. Z tego co wiadomo kara za nie wywiązanie się z tego jest tak niska że inwestor się śmiał z miasta kupując działkę:D.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here