„Dzikówka” chce dzielić się swoją pasją do natury

2

Budzić się ze śpiewem ptaków, wdychać świeże powietrze, czuć radość, jaką daje przebywanie z naturą, z dala od zgiełku i hałasu miast – to uczucie doskonale zna Justyna Ziętek, która postanowiła „podzielić się” nim z innymi. W Nowym Dzikowie, swojej rodzinnej miejscowości, otworzyła gospodarstwo agroturystyczne „Dzikówka”.

Kto z nas nie chciałby spędzić nocy w ponadstuletnim domu z duszą, sielskim klimatem i w otoczeniu przyrody? To marzenie może się spełnić, bo Justyna Ziętek, dla której przestrzeń i powietrze to wartości nie do przecenienia, zapewnia taką atrakcję. W drewnianym domu oferuje miejsca noclegowe oraz kuchnię z salonem. Jak sama tłumaczy oferuje tylko tyle i aż tyle.

– Tutaj jest tyle ile każdy ma w sobie. Wystarczy. Żeby czuć się dobrze nie trzeba przynęty. Człowiek próżny nie znajdzie nic dla siebie. Pewnie będzie się nudził. Nie mam ambicji wymyślania atrakcji. Jak już coś robię to płynie z natury. – mówi Justyna Ziętek.

„Dzikówka” powstała z pasji do natury. Ukazuje się to za sprawą miejsc sprzyjających wszelkiego rodzaju interakcjom między ludźmi oraz ludźmi a przyrodą. Okna pokoi skierowane na przyrodę budzą o poranku do życia nawet najbardziej kochających wylegiwanie się w łóżku gości. Za drzwiami wita natura zachęcająca do zadumy i budząca kreatywność.

– Czuję, że to będzie taka bezpieczna przystań dla wielu. Miejsce inspiracji i wyciszenia. Myślę, że tam lekko pisałoby się książkę z krzesełkiem pod drzewem albo przy oknie… – mówi Justyna.

„Dzikówka” to nie tylko typowe miejsce dla turystów, gości weselnych i festiwalowiczów. Poczuć tutaj można radość, jaką daje przebywanie w przestrzeniach.

– Nie musi o tym myśleć, kto uczestniczy w tym od urodzenia. Z czym innym zmaga się człowiek żyjący w ciasnym mieszkaniu. Kto z bloku wychodzi co dzień na zatłoczoną, wąską, duszną, śmierdzącą ulicę. – tłumaczy.

„Dzikówka” to kolejny obiekt noclegowy na Ziemi Lubaczowskiej, który jest dostępny dla turystów poszukujących nie tylko ciszy i spokoju.

Zobaczcie jak prezentuje się gospodarstwo Justyny.

AH, elubaczow.com


2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here