Majówka Charytatywna to doskonała okazja, aby nie tylko dobrze się bawić, ale także pomóc potrzebującym. W tym roku będzie można wesprzeć Huberta z Lubaczowa, bo w Horyńcu-Zdroju z myślą o nim organizowana jest wyśmienita impreza, w której uczestniczyć może każdy chętny.

Hubert to 4-latek, cierpiący na rzadką chorobę Wiedemanna-Steinera. Chłopczyk potrzebuje kosztownych leków i intensywnej rehabilitacji, które pomogą mu w codziennych zmaganiach z chorobą. Ważne jest więc, aby włączyć się w akcję pomocy, a jednocześnie miło spędzić czas na Majówce Charytatywnej. Dla uczestników, szczególnie tych najmłodszych, przygotowano wiele atrakcji, w tym dmuchańce, bańki mydlane, a nawet żywą postać Pluta, z którym będzie można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Pojawi się także animatorka z zabawami dziecięcymi, nie zabraknie malowania twarzy oraz pokazów artystycznych.

To doskonała okazja, aby spędzić czas w rodzinnym gronie, jednocześnie wspierając szlachetny cel. Warto więc wybrać się do Horyńca-Zdroju 5 maja i dołączyć do akcji pomocy dla Huberta. Każda złotówka zebrana podczas wydarzenia w Parku Zdrojowym może znacząco przyczynić się do poprawy jego zdrowia.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here