Hubert – Mały Bohater

0

4-letni Hubert z Lubaczowa i jego rodzina potrzebują naszej pomocy. Maluch zmaga się m.in. z rzadką chorobą Wiedemanna-Steinera. Potrzebne sa kosztowne leki i intensywma rehabilitacja.

Choroba, z którą zmaga się maluch jest bardzo rzadka, dotyka zaledwie kilka dzieci w Polsce. Oprócz tego, zmaga się także z opóźnionym rozwojem psychoruchowym, padaczką oraz innymi schorzeniami. Lekarze jednomyślnie stwierdzili, że do jego rozwoju potrzebne są kosztowne leki oraz intensywna rehabilitacja.

Hubert jest synem niezwykłej kobiety, która codziennie służy społeczeństwu jako policjantka w lubaczowskiej Komendzie Powiatowej Policji. Teraz, gdy jej własne dziecko potrzebuje pomocy, jest czas, abyśmy my również wsparli ją w walce o zdrowie synka. Hubert jest objęty systemem Podkarpackiego Hospicjum Domowego dla dzieci, jednakże koszty leczenia oraz opieki nad nim są ogromne.

Niestety, to nie koniec trudności, które stoją na drodze Huberta i jego rodziny. Chłopiec ma także brata z autyzmem, co sprawia, że życie rodzinne jest jeszcze bardziej wymagające zarówno finansowo, jak i organizacyjnie. Matka Huberta, mimo trudności, stara się spełniać marzenia i pragnienia swoich dzieci, ale często musi dokonywać trudnych wyborów związanych z leczeniem i opieką nad nimi.

Aby wesprzeć Huberta i jego rodzinę, możemy dokonywać wpłat na specjalnie wyznaczone konto bankowe Lubaczowskiego Centrum Inicjatyw Społecznych „Nasza Przyszłość” o numerze:
89 9101 0003 2001 0007 0364 0004,
z dopiskiem „Zbiórka Publiczna Hubert Żdan”.

Numer zbiórki to 2024/333/OR, a nazwa zbiórki to „Hubert – Mały Bohater”. Wspólnie możemy pomóc Hubertowi w jego trudnej walce o zdrowie i lepsze jutro. Każda, nawet najmniejsza, pomoc jest niezwykle cenna dla tej wyjątkowej rodziny.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here