Fot. KPP w Lubaczowie

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie regularnie i skutecznie prowadzą działania związane m.in. z kontrolą prędkości. W ostatnich tygodniach prawo jazdy straciło pięcioro kierowców. Wszyscy przekroczyli znacząco dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym.

Pierwszy z piratów drogowych „wpadł” 3 kwietnia w Młodowie w gminie Lubaczów. Kierujący kią dopuścił się przekroczenia prędkości w obszarze zabudowanym o 51km/h. Z kolei 10 kwietnia do wykroczenia doszło w Kowalówce w gminie Cieszanów, gdzie kierujący w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością 108 km/h. Natomiast 23 kwietnia obywatel Ukrainy, w Wólce Krowickiej w gminie Lubaczów przekroczył dopuszczalną prędkość o 61 km/h, a 24 kwietnia w Rudzie Różanieckiej w gminie Narol, obywatelka Ukrainy w obszarze zabudowanym poruszała się z prędkością 106 km/h. Do ostatniego tego typu wykroczenia doszło 26 kwietnia ponownie w Kowalówce, gdzie kierowca osobówki jechał z prędkością 104 km/h.

Zbliża się weekend majowy, a na drogach będzie panował wzmożonych ruchu. Pamiętajmy, że polepszające się warunki pogodowe i coraz to wyższa temperatura nie zwalnia nas z przestrzegania określonych limitów prędkości. Jej nadmiernie przekraczania wciąż jest jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Dlatego stosujmy się do ograniczeń, aby każdy z nas dojechał bezpiecznie do celu – apelują policjanci z Lubaczowa.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here