Roztoczański Festiwal Biegowy także w 2024 roku

0

Dla miłośników biegania, cieszących się wyjątkowym urokiem Roztocza, mamy świetną wiadomość. W przyszłym roku w naszej okolicy odbędzie się druga edycja Roztoczańskiego Festiwalu Biegowego.

Pierwsza edycja Roztoczańskiego Festiwalu Biegowego miała miejsce na przełomie czerwca i lipca br. Przez trzy dni na terenie Gminy Lubaczów, gminy Horyniec-Zdrój oraz gminy Cieszanów, odbywały się biegi i marsze nordic walking. Co bardzo ważne, organizatorzy zapewnili sportowcom i ich bliskim wiele dodatkowych i ciekawych atrakcji, stąd inauguracyjną odsłonę z pewnością można uznać za udaną.

Oto nasze podsumowanie tego wydarzenia:

Chcąc wykorzystać tegoroczne doświadczenia i pozytywne relacje uczestników RFB, organizatorzy postanowili kontynuować organizację tego wydarzenia także w przyszłym roku. Termin, który powinni wpisać sobie w kalendarz miłośnicy sportowej aktywności i piękna Roztocza, to 27-30 czerwca 2024 roku. To właśnie w ciągu tych dni uczestnicy będą mieli okazję wybrać spośród różnorodnych tras biegowych, które poprowadzą ich przez lasy, pola, i malownicze okolice. Bez względu na poziom zaawansowania, każdy znajdzie coś dla siebie – od krótkich biegów, po te bardziej zaawansowane.

Ale to nie wszystko. Roztoczański Festiwal Biegowy to nie tylko wyścigi. To także okazja do spotkania ludzi, którzy podzielają twoją pasję, do skosztowania lokalnych smakołyków, do wspólnego tańca przy dźwiękach muzyki na wieczornych koncertach. Z pewnością nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych, tym bardziej, że będzie to początek i wakacji.

Organizatorzy zapowiadają, że szczegóły przyszłorocznego Roztoczańskiego Festiwalu Biegowego będą sukcesywnie odkrywać.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here