Biegacze z regionu na I Biegu Grodziskim

1

W minioną sobotę (12.07) w Grodzisku Dolnym w powiecie leżajskim odbył się I Bieg Grodziski, w którym brali udział między innymi zawodnicy z powiatu lubaczowskiego.

W biegu brało udział niemal 300 osób, zaś rozgrzewkę przed biegiem poprowadziła Zofia Turosz, która w ubiegłym roku obchodziła jubileusz 60 lat startów na wszelkiego rodzaju dystansach, od sprintów po maratony, a nawet ultra maratony.

Bieg odbył się na dystansie 4 600 metrów. Paweł Chomyszyn z Krowicy Hołodowskiej zajął 5 miejsce w swej kategorii wiekowej i 21 miejsce w kategorii open (czas 17:04), zaś jego brat – Michał Chomyszyn zajął 12 miejsce w swojej kategorii wiekowej i 93 miejsce w kategorii open (czas 20:09). Wygrał Artur Kern z Lublina (13:42) przed zawodnikiem z Ukrainy Sergii Rybakiem (13:47) i Patrykiem Pawłowskim ze Stalowej Woli (14:10). Zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.