Trwają zapisy do drugiej edycji Roztoczańskiego Festiwalu Biegowego, który odbędzie się w dniach 27-30 czerwca. Przed zawodnikami intensywne dni pełne biegów na różnych dystansach, zawodów Nordic Walking oraz licznych atrakcji i aktywności towarzyszących.

Organizatorzy przygotowali wiele wyjątkowych wydarzeń, w tym nocny bieg i marsz wśród płonących pochodni, półmaraton o „Kryształowy Kielich” oraz biegi na odległościach 10, 35, 51 km. Dla wytrwałych biegaczy przewidziano również trasę o długości 65 km, z atrakcyjnymi nagrodami pieniężnymi dla zwycięzców.

Miłośnicy Nordic Walking również znajdą coś dla siebie, mając do wyboru dystanse 5 lub 10 km. Festiwal nie kończy się jednak na sportowych wydarzeniach – planowane są także loterie z nagrodami, pikniki rodzinne i biesiady, które z pewnością umilą czas wszystkim uczestnikom.

Więcej o Roztoczańskim Festiwalu Biegowym, ale również formularze rejestracyjne znajdziecie na: https://roztoczanskifestiwalbiegowy.pl/.

Organizatorem Roztoczańskiego Festiwalu Biegowego jest Gmina Lubaczów przy współudziale Gminy Horyniec-Zdrój oraz Miasta i Gminy Cieszanów.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here