Fot. https://www.facebook.com/RadioOrienteeringClub

Radio Orienteering Club Lubaczów zaprasza w sobotę na trening otwarty. Wydarzenie odbędzie się na terenie Niwek, gdzie uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił w orientacji, radioorientacji oraz foxoringu.

Radio Orienteering Club Lubaczów skupia entuzjastów biegów na orientację oraz radioorientację, aktywnie działający na obszarze Roztocza. Pasjonaci tych dyscyplin oraz wszyscy zainteresowani sportem i przygodą mają okazję dołączyć do klubu i wziąć udział w otwartym treningu, który odbędzie się w sobotę, 30 marca, w godz. 12:00 – 15:00.

Wydarzenie odbędzie się na terenie Niwek, gdzie uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił w orientacji, radioorientacji oraz foxoringu. To doskonała okazja dla wszystkich, bez względu na poziom doświadczenia czy wiek, aby spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych.

Dla chętnych zostaną przygotowane trasy oraz udostępnione mapy i sprzęt. Instruktorzy klubu będą również obecni, aby udzielić wszelkiej niezbędnej pomocy oraz wskazówek. To świetna okazja nie tylko do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, ale także do nauki i doskonalenia swoich umiejętności w dziedzinie orientacji i radioorientacji.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here