Fot. https://www.facebook.com/RadioOrienteeringClub

W Gminie Lubaczów już niedługo odbędą się prestiżowe Międzynarodowe Zawody w Radioorientacji Sportowej „Puchar Wiosny”, Otwarte Mistrzostwa Polski – Foxoring dzienny i nocny oraz Mistrzostwa Europy Europejskiej Federacji Radioorientacji Sportowej. To wydarzenie przyciągnie zarówno amatorów, jak i doświadczonych zawodników z całej Europy.

Uczestnicy będą mieli okazję rywalizować ze sobą w dwóch klasyfikacjach – klasycznej 3,5 MHz /KF oraz 144 MHz /UKF/ Foxoring 3,5 MHz oraz Foxoring nocny 144 MHz / UKF ze startu wspólnego. Każdy z uczestników będzie mógł zmierzyć się z trudnymi trasami i testować swoje umiejętności w orientacji radiowej. Najlepsi zawodnicy otrzymają nie tylko medale, ale także dyplomy potwierdzające ich osiągnięcia.

Aby wziąć udział w zawodach, zawodnicy będą musieli uiścić odpowiednie opłaty startowe. Zgłoszenia przyjmowane są do 19 maja na adres e-mail: rlu-bno@wp.pl. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie również w specjalnym biuletynie dostępnym na oficjalnym profilu Facebooku Radio Orienteering Club Lubaczów.

Zachęcamy do zapisów już teraz, aby nie przegapić tej wyjątkowej okazji do rywalizacji i poznania innych pasjonatów radioorientacji sportowej.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here