W holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Cieszanowie podziwiać można piękne widoki Roztocza, uchwycone w obiektywie aparatu Alicji Mróz. W piątek (16.02) odbył się wernisaż tej ciekawej ekspozycji.

Autorką fotografii jest Alicja Mróz, która z pasją i zaangażowaniem oddaje piękno przyrody oraz malowniczych krajobrazów Roztocza. Wernisaż poprowadził znany w okolicy fotograf Tomasz Michalski, który razem z Alicją podzielił się swoją miłością do ziemi lubaczowskiej i okolic.

Spotkanie nie ograniczało się jedynie do tematyki fotograficznej – uczestnicy mieli okazję porozmawiać o swoich doświadczeniach, wrażeniach i miłości do natury, która tak bogato obdarzyła nasz region. Atmosfera wydarzenia była pełna ciepła i wzruszenia, a rozmowy toczyły się swobodnie, jak w gronie przyjaciół.

Wystawa fotografii Alicji Mróz wciąż czeka na swoich widzów, zachęcając do odkrywania piękna Roztocza poprzez obiektyw aparatu. Miejska Biblioteka Publiczna w Cieszanowie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia tej ciekawej ekspozycji, która z pewnością zachwyci każdego miłośnika fotografii i natury.

Galeria zdjęć, fot. MBP w Cieszanowie.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here