Fot. Tomasz Michalski, arch.

Robert Gmiterek, wszechstronny artysta, poruszający się zarówno w obszarze literatury, jak i fotografii, będzie gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Cieszanowie. Spotkanie autorskie odbędzie się w piątek, 26 kwietnia o godzinie 17.00.

Robert Gmiterek to autor takich dzieł jak „Sen na Kniaziach i inne historie osobiste”, czy „Oikoumene. Na Roztoczu świata”, zdobywca nominacji do prestiżowych nagród literackich oraz autor trzech indywidualnych wystaw fotograficznych. Jest redaktorem naczelnym kwartalnika „Przestrzeń Pogranicza” oraz aktywnym uczestnikiem życia kulturalnego i literackiego regionu. Jego talent, wiedza i doświadczenie stanowią nieoceniony wkład w rozwój literatury i sztuki. W MBP w Cieszanowie zaprezentuje on swoje najnowsze dzieło – książkę „Epifania pana Eliasza”.

Spotkanie z Robertem Gmiterkiem zapowiada się jako niezwykła okazja do poznania twórczości tego wybitnego artysty oraz dyskusji na temat jego najnowszej publikacji. Książka „Epifania pana Eliasza” to kolejne arcydzieło, które zaskarbiło sobie uznanie czytelników i krytyków literackich. Teraz będzie można poznać historię powstania publikacji, inspiracje autora, a także zagłębić się w świat literackich idei i wartości, które kryją się w tekście.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here