„Pan Karp na Wędrowcu” w gminie Cieszanów

0

„Pan Karp na Wędrowcu” to nazwa projektu, w ramach którego Kąpielisko „Wędrowiec” w Nowym Siole stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne dla turystów. Gmina Cieszanów ogłosiła przetarg na rozbudowę tego miejsca.

Na terenie Kąpieliska „Wędrowiec” od wielu lat organizowanych jest wiele różnego rodzaju wydarzeń.

Kąpielisko „Wędrowiec” to jedna z wizytówek gminy Cieszanów. Na terenie tego obiektu od wielu lat organizowanych jest wiele różnego rodzaju wydarzeń sportowych, historycznych, czy kulturalnych i rozrywkowych. Poprawa działającej tu infrastruktury stała się więc priorytetem dla miejscowych władz. Chcąc poprawić jej poziom postanowiono zrealizować projekt pn. „Pan Karp na Wędrowcu”.

W ramach zadania rozbudowany zostanie istniejący budynek od strony wschodniej. Pomieszczenie o powierzchni 60,72 m2 przeznaczone zostanie na salę ekspozycyjną, a te o powierzchni 5,61m2 na WC dla osób niepełnosprawnych. Natomiast w powstającej części obiektu znajdą się natryski z podziałem na męskie i damskie, pomieszczenie do podgrzewania posiłków, gospodarczo-techniczne, administracyjne, pralnia. Pojawi się instalacja solarna z kotłem elektrycznym. Budynek podłączony zostanie także do instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej, sanitarnej, elektrycznej, oświetleniowej i gniazd wtyczkowych. Ponadto obiekt wyposażony zostanie w instalację odgromową. Powierzchnia rozbudowanej części wynosić będzie 81,57 m2, a cały budynku będzie miał 195,11 m2.

Firmy chcące podjąć się zadania swoje oferty powinny składać do 2 grudnia do godz. 10:00 do Urzędu Miasta i Gminy Cieszanów.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here