Fot. Kadr ze spotu Krystiana Napartego.

Dwoje kandydatów ubiegających się mandaty radnych Sejmiku Województwa Podkarpackiego z naszego terenu udostępniło w mediach społecznościowych swoje indywidualne spoty wyborcze. Obejrzyjcie jak wypadli Grażyna Zagrobelna (PiS) i Krystian Naparty (PSL, Trzecia Droga).

Trwa kampania wyborcza przed kwietniowymi wyborami samorządowymi. Wybierzemy w nich m.in. naszych reprezentantów do Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Z naszego terenu startują m.in. Grażyna Zagrobelna (nr 4 na liście KW Prawa i Sprawiedliwości), Krystian Naparty (nr 5 na liście KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni). W ostatnich dniach oboje udostępnili w mediach społecznościowych swoje indywidualne spoty wyborcze. Zachęcamy do obejrzenia materiałów.

Obejrzyjcie spot Grażyny Zagroblenej, który dostępny jest na facebooku.

Zobaczcie także jak prezentuje się Krystian Naparty.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

2 komentarze

  1. No spot świetnie zrobiony tylko co z tego? Pan na temat pracy w sejmiku ma takie pojecie, sama jego wypowiedź że będzie zabiegał o to by województwo nie wymagało udziału gminy w inwestycjach? Przecież to hasło Zadwornego zwierzchnika Pana Napartego. Pan Nepelski nie wywalczył zmian a ten Pan bez pojęcia samorządowego chce to lobbować. Nie to nowa marionetka Pana Zadwornego. Pozostali mu się z łańcucha pozrywali i odeszli to znalazł młodego gniewnego i już członka PSL partii najbardziej skorumpowanej i bez charakteru na scenie politycznej. Szkoda palenia energii młodego człowieka na rozgrywki Pana burmistrza miejmy nadzieje że nie już następnej kadencji.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here