W piątkowe (26.04) przedpołudnie lubaczowski rynek opanowały dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 3 „Wesoła Trójeczka”. Z okazji nadchodzącego Święta Flagi oraz uroczystości rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, maluszki zaprezentowały część artystyczną.

Specjalny happening, który rozpoczął się już w siedzibie przedszkola, został zaprezentowany mieszkańcom. Całość zwieńczył montaż słowno-muzyczny pt. „Jesteśmy Polakami, małymi patriotami”. Dzieci przebrane w barwy narodowe prezentowały swoje umiejętności śpiewania i recytacji, zachwycając publiczność swoim zaangażowaniem i talentem. Rodzice oraz mieszkańcy miasta byli zachwyceni widowiskiem przygotowanym przez najmłodszych mieszkańców.

W obchody włączył się także Burmistrz Krzysztof Szpyt, który nagrodził przedszkolaków słodyczami. Dodatkową atrakcją była specjalna, patriotyczna „fotobudka”, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem dzieci i dorosłych.

Wydarzenie to nie tylko dostarczyło radości i emocji, ale także przypomniało wszystkim o ważnych wartościach patriotycznych i historycznych, które powinny być przekazywane kolejnym pokoleniom. Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 3 „Wesoła Trójeczka” udowodniły, że nawet najmłodsi mogą być dumnymi Polakami i pielęgnować tradycje narodowe.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here