Centrum Medyczne Kormed we współpracy z Gminą Stary Dzików realizuje program Profilaktyka 40+. Z bezpłatnych badań w najbliższym czasie będzie można skorzystać w Cewkowie i Starym Dzikowie.

Program „Profilaktyka 40 PLUS” to DARMOWY pakiet badań dedykowanych dla osób powyżej 40-tego roku życia. Ich wyniki mają ocenić kondycję zdrowia i pomóc wykryć chorobę zwłaszcza w swoim początkowym stadium rozwoju, kiedy nie daje ona jeszcze niepokojących objawów. Dzięki temu będzie można uniknąć długotrwałego, a czasem nieskutecznego leczenia, które jest konsekwencją zbyt późnej diagnozy.

Program w naszym powiecie jest realizowany przez Centrum Medyczne Kormed w Lubaczowie. Wychodząc na przeciw zainteresowaniu mieszkańców, personel placówki od jakiegoś czasu przeprowadza badania także poza Lubaczowem. Te cieszą się sporym zainteresowaniem, stąd przeprowadzane są w kolejnych miejscowościach naszego powiatu.

Harmonogram badań:

PONIEDZIAŁEK / WTOREK (25-26. marca), w godz. 7:30-10:00, Stary Dzików (Gminny Ośrodek Kultury).

ŚRODA (27 marca 2024 r.), w godz. 7:30 – 10:00, Cewków – Świetlica wiejska przy remizie OSP).

Profilaktyka zawiera, badanie krwi, moczu i kału, proszę pamietać, aby zabrać ze sobą próbki moczu i kału. Pojemnik na każdy materiał dostępny będzie w punkcie pobrań lub w aptece. Zaleca się, aby być na czczo. Niezbędne do wykonania badań jest posiadanie dowodu tożsamości.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here