Fot. Personel CM Kormed w Lubaczowie po raz kolejny gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Centrum Medyczne Kormed w Lubaczowie nieprzerwanie angażuje się w szczytne cele społeczne, a jednym z nich jest wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na początek placówka udostępniła e-skarbonkę.

Wsparcie WOŚP to dla Centrum Medycznego Kormed ważny element społecznej odpowiedzialności biznesu, którą placówka prowadzi od lat. Zdają sobie sprawę z roli, jaką odgrywa ta Fundacja w pomocy najbardziej potrzebującym, zwłaszcza w dziedzinie ratowania życia i poprawiania standardów leczenia.

W ramach wsparcia 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy CM Kormed postanowiło stworzyć i udostępnić e-skarbonkę. Teraz, aby wesprzeć akcję, wystarczy kliknąć link do e-skarbonki: link do e-skarbonki KORMED i dokonać wpłaty.

Zaangażowanie w tak szczytny cel poprzez e-skarbonkę jest wygodnym i szybkim sposobem udzielenia pomocy. Każda wpłacona kwota, nawet najmniejsza, ma znaczenie i przyczynia się do osiągnięcia celu WOŚP.

Tradycyjnie, podczas Finału, który odbędzie się 28 stycznia, Centrum Medyczne KORMED planuje coś wyjątkowego dla uczestników. Zapewne niebawem poznamy więcej informacji na ten temat.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here