Centrum Medyczne Kormed składa podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz wspomogli ich akcje. Dzięki Waszemu wsparciu udało się zebrać pokaźną kwotę, która przeznaczona zostanie na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc.

W dniu Finału WOŚP w Centrum Medycznym Kormed odbywały się liczne badania profilaktyczne, które miały na celu zapewnienie zdrowia osobom odwiedzającym placówkę. Przeprowadzono także badania w ramach programu 40+, który stanowił doskonałą okazję dla osób w wieku 40 lat i więcej, aby zadbać o swoje zdrowie i skonsultować się z lekarzem specjalistą. Dzięki temu programowi wiele osób zyskało cenną wiedzę na temat swojego zdrowia i mogło podjąć odpowiednie kroki w celu utrzymania dobrej kondycji.

Dodatkowo, przeprowadzono diagnostykę dzieci i niemowląt metodą NDT Bobath oraz diagnostykę wad stóp z użyciem podoskopu. Ponadto oferowano kinesiotaping dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Nie zapomniano także o chwili relaksu i zabawy. Dla najmłodszych zorganizowano kreatywne zajęcia, które miały na celu rozwijanie ich zdolności plastycznych i wyobraźni. Dzieci miały okazję tworzyć piękne prace artystyczne, bawić się przy muzyce i spędzać czas w miłej atmosferze z nutą rywalizacji. To była wspaniała okazja do integracji.

– Cieszymy się, że mogliśmy włączyć się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zapewnić fachową opiekę medyczną oraz terapeutyczną naszym pacjentom i osobom, które dołączyły do zbiórki. Dążymy do tego, aby pomagać, wspierać i inspirować innych do dbania o swoje zdrowie – podsumowują akcję organizatorzy.

Materiał partnera


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here