Fot. Personel CM Kormed w Lubaczowie po raz kolejny gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Centrum Medyczne Kormed również w tym roku dołącza do szlachetnego przedsięwzięcia, jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 28 stycznia, w ramach Finału akcji, organizuje w swojej przychodni badania laboratoryjne i aktywności dla dzieci.

W celu wsparcia akcji charytatywnej, będą dostępne badania laboratoryjne, za które tradycyjnie odpłatność wpłacana będzie do puszek stacjonarnych znajdujących się w punkcie rejestracji. To doskonała okazja, aby nie tylko zadbać o swoje zdrowie podczas badań profilaktycznych, ale także wesprzeć cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dodatkowo, dla osób mających powyżej 40 lat, oferowane w tym dniu będą specjalne badania w ramach Programu 40+.

Ponadto Ośrodek Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci, działający w Centrum Medycznym Kormed, przygotował wiele ciekawych inicjatyw z zakresu rehabilitacji i profilaktyki zdrowotnej. Specjaliści będą dostępni i wykonają m.in. diagnostykę dzieci i niemowląt metodą NDT Bobath, diagnostykę wad stóp z użyciem podoskopu oraz kinesiotaping dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

– Zadbamy o Wasze zdrowie i dobre samopoczucie – zachęcają do udziału w akcji specjaliści.

Szczególnie zapraszają wszystkie dzieci od 3. roku życia na kreatywne zajęcia i zabawy. W godzinach 9:00-12:00 będą mogły one wziąć udział w zajęciach plastycznych, manipulacyjnych, grach i zabawach z elementami rywalizacji oraz zabawach ruchowych przy muzyce. To doskonała okazja dla naszych pociech, aby mogły spędzić mile czas w towarzystwie rówieśników i rozwijać swoje zdolności.

Co więcej, Centrum Medyczne Kormed już uruchomił e-skarbonkę, dzięki której wpłat można dokonywać o każdej porze dnia i nocy, nie wychodząc z domu! Aby dokonać wpłaty na cele WOŚP wystarczy wejść w link: https://eskarbonka.wosp.org.pl. Każda, nawet najmniejsza kwota może znacząco przyczynić się do pomocy potrzebującym.

– Dołączcie do naszego wydarzenia i wspólnie wesprzyjmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! – zaprasza zespół Centrum Medycznego Kormed.

Materiał partnera


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here