Fani rocka patrząc na kalendarz z każdym dniem uśmiechają się coraz szerzej, bo CieszFanów Festiwal zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy więc w poniedziałek (8.08) w Rzeszowskich Piwnicach, w czasie konferencji prasowej, odsłonili kolejne karty programu.

Największy w południowo-wschodniej części naszego kraju festiwal i trzeci pod względem liczebności w Polsce, ruszy już 18 sierpnia. Przez trzy dni, do 20 sierpnia fani rocka będą oddawać się uczcie muzycznej i doskonałej zabawie. Zagrają dla nich m.in. Organek, T-Love i Happysad.

Ponadto szykuje się wielki powrót, czyli reaktywacja zespołu Blenders. Organizatorzy powrócą także do cieszanowskiego spichlerza, gdzie ruszy CityNGO. Ponadto otwarta zostanie strefa dla dzieci, odbędą się spotkania z ciekawymi osobami, projekcje filmowe czy warsztaty.

O tych i innych atrakcjach opowiadali m.in. Marcin Piotrowski, Marcin Kurnik z Fundacji Q i dziewczyny z CityNGO, Krystian Naparty – dyrektor CKiS i Zespół Blenders. Miłą niespodzianką dla wszystkich była obecność Zespołu Niezapominajki z Cieszanowa, które nie tylko dały popis swoich muzycznych umiejętności, ale także kulinarny. Dla uczestników przygotowały słynne pierogi.

A co będzie czekać na festiwalowiczów w Cieszanowie? Co w tym roku szczególnie wyróżni festiwal od innych? Jakie atrakcje, obok muzycznych, będą czekać na uczestników? Zachęcamy do obejrzenia relacji z konferencji prasowej, w czasie której organizatorzy odsłonili tajemnice przygotowań do CieszFanów Festiwal.

Galeria zdjęć z konferencji.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

10 komentarze

  1. Ciesz Fanów trzecim największym festiwalem w Polsce? Ktoś sprawdza te dane? Jest przynajmniej 5 rockowo-popowych imprez które w 2021 miały większą frekwencję do nowej imprezy Cieszanowa. W samym Jarocinie bawiło się ok. 10 000.

  2. Ciesz Fanów to jest podróbka festiwalu w Cieszanowie, która nawet do pięt nie sięga słynnego na cały świat Cieszanów Rock Festiwal. Grupa nieudolnych folkowiskowych osób próbuje prymitywnie to podrabiać o było kiedyś. Teraz to jest jeden z festiwalików w Polsce, podobnych do kilkudziesięciu w Polsce. Ciągle robią antyreklamę mówiąc że Cieszanów jest na końcu świata, pojęcia nie mają ale co się dziwić jak jeszcze ich kilka lat temu tutaj nie było. Po co straszyć wojną, pytać zespoły czy nie boją się tutaj jechać gdzie niedaleko spadają bomby. To jest anty promocja. Ceny karnetów bardzo drogie co najmniej powinno być dwa razy taniej. Dlaczego ludzie z Cieszanowa muszą płacić tak samo jak osoby spoza miasta z namiotami. Kiedyś za namiot była osobna opłata. Takimi drogimi cenami zniszczą nawet taki podrobiony festiwal. Ciekawi mnie ile zarobią wielcy wolontariusze rodem z folkowiska.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here