Co najmniej 6 tysięcy osób bawiło się na tegorocznej, już trzeciej edycji CieszFanów Festiwalu. Festiwalowicze przyjeżdżają tu nie tylko dla zespołów, ale też dla wyjątkowej atmosfery.

Burmistrz Cieszanowa Zdzisław Zadworny podkreśla, że CieszFanów Festiwal jest organizowany właśnie z myślą o jego uczestnikach i ich zdanie jest dla organizatorów najważniejsze. A to, jak wynika z relacji TVP3 Rzeszów, jest bardzo dobre.

Obejrzycie materiał filmowy TVP3 Rzeszów.

elubaczow.com, TVP3 Rzeszów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

13 komentarze

  1. dobrze ,ze chociaz taki cieszanów robi na to starostwo lubaczowskie, starosta razem z wójtem lubaczowskim odebrali medale!! za co??to nalezy sie miastu i gminie Cieszanów za wszelka pomoc, tylko , ze włodarz gminy jest z pslu, nie to co lubaczów, aczkolwiek patrzac na rozdzielnictwo tych darów, w gminie lubaczowskiej i starostwie powinna byc policja kryminalna, a sam widziałem na własne oczy łupienie darów przez ….wszystkich…takze te medale…oddajcie na złom…

  2. Byłem ostatnio na lodach z dzieciakami na rynku w Lubaczowie przy stoliku obok siedziało kilka uczestników koncertu w Cieszanowie.
    Niestety z ich ust słychać było tylko wulgaryzmy i niestworzone historie o tym jak to oni się nie nachlali, byli bardzo głośni i opryskliwi nie obchodziło ich, że obok nich są starsze osoby i dzieci. Niestety to ja z moja rodzina musiałem się oddalić z tego miejsca a było piękne Lubaczowskiej popołudnie.
    Po prostu jestem pod wrażeniem zachowania tych osób.

  3. Zauważcie, że na sprowadzali nam tu różnego rodzaju elementu zostali też tam zatrzymani za posiadanie narkotyków, kolejny w upojeniu alkoholowym miał urojenia i topiących ludzi widział
    I jeszcze medale im się marzą, coś strasznego.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here