Jakie dni sierpnia powinni zarezerwować sobie w kalendarzu miłośnicy CieszFanów Festiwalu? Organizatorzy podali pierwsze szczegóły dotyczące największej muzycznej imprezy rockowej w południowo-wschodniej Polsce.

Organizatorzy datę CieszFanów Festiwal 2023 opublikowali na facebooku. Wolne warto zaplanować w dniach 17 – 19 sierpnia 2023 r., bo wtedy w Cieszanowie gościć będą najlepsze zespoły muzyczne.

– Planujcie urlopy, pakujcie walizki i bądźcie gotowi na CieszFanów Festiwal 2023! – napisali.

Pod postem zawrzało. Fani nie kryją zadowolenia z przygotowań do kolejnej edycji Festiwalu. W komentarzach podpowiadają również, jakie chcą zobaczyć na scenach zespoły. Jedno jest pewne – wystąpi kilkadziesiąt grup muzycznych, bo organizatorzy z edycji na edycję zaskakują artystyczną obsadą i okołofestiwalową aktywnością. Jak zapowiadają, sprzedaż biletów ruszy już niebawem.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

24 komentarze

   • Wiesz co, ja już zrozumie zarzuty opozycji do PIS dotyczące niszczenia gospodarki, marnowania publicznych pieniędzy, nepotyzm. Zresztą żadne rządy nie były i nie będą od tego wolne. Ale wmawianie społeczeństwu że PIS jest prorosyjski to się nie zmieści w żadnej rubryce, w żadnej !!!

    • A w styczniu co było jak Morawiecki spotykał się z przyjaciółmi Putina i mówił, ze jest wśród przyjaciół. Dlacswgo PiS nie przygotował nic mimo, że wiedział o tym, że wojska rosyjskie przy granicy z Ukrainą stoją. Gdyby nie przez pierwsze dni ludzie sami nie wyszli na przekór PiS-owi i jego wyciągania wkampanii UPA to by na granicy był straszny dramat. A dlaczego Macierewicz nagle znikąd celowo rozwalił kompromis w Sejmie i było wiadomo, że nikt nie zgodzi się na jego poprawkę i uchwała uznania Rosji za państwo terrorystyczne upadła. PiS kombinował i kombinuje w tej sprawie. Im ciągle marzy się w Posce taka Rosją. Zawlaszczanie mediów Kościoła i Patriotyzmu przez PiS jest taka jak Putina w Rosji. A tych rubryk jest wiele co PiS jak Putin robi swoje rzeczy. Jak to Neonówka z przekąsem powiedziała ,,dobrze,że u Nas tego nie ma” 😉

    • Zgoda, panie AntyWszystko, nie jestem zwolennikiem PiS-u, ale nie uważam że ta partia jest prorosyjska. Ale tak samo w żadnej rubryce nie mieści się ciągłe i nachalne wmawianie społeczeństwu, że opozycja jest proniemiecka, prorosyjska czy w ogóle antypolska. To że kiedyś, przed agresją Rosji na Ukrainę poprzedni rządzący chcieli mieć normalne cywilizowane stosunki z Rosją, nie znaczy że są też teraz prorosyjscy. Prawie cała Europa prowadziła wtedy względem Rosji politykę podobną do naszej, a nawet bardziej, jak Niemcy przykładowo, przedkładając swoje własne interesy nad interes tzw. europejskiej wspólnoty, cóż, biznes is biznes, kto chce płacić za gaz czy cokolwiek drożej jak może taniej. Nawet nasz największy sojusznik, w czasach Trumpa nie był antyrosyjski. A i wcześniej za Obamy, zdaje się że dawno temu miała być u nas tarcza antyrakietowa, ale Obama to skasował (nie UW, UD, PO, PSL, SLD, ale Obama).
     Odnośnie tego co pisze AntyPiS na temat uchwały Sejmu o uznaniu Rosji za państwo terrorystyczne, myślę że PiS celowo do uzgodnionego wcześniej tekstu dodał to o samolotach holenderskim i naszym, żeby mógł teraz trąbić w mediach jaka to opozycja jest prorosyjska. Gdzie tu interes Polski, na pewno nie na pierwszym miejscu, władza jest najważniejsza, dla wszystkich.

     • Jawnie prorosyjski PiS nie będzie. Podkreślam jawnie. Jak dla mnie w ich przypadku najciemniej jest pod latarnią. Dziwnym trafem reparacji od Rosji PiS nie chce a Opozycja o tym mówi, ze jak z Niemiec to i z Rosji. I PiS o Rosji nawet nie wspomina a teraz nawet bardziej by mógł wykorzystać to, że Rosja ma najsłabszą pozycję polityczną w świecie od czasów kiedy Polacy byli w Moskwie. w 1612 roku. PiS nie powie wprost, że podoba mu się rządzenie jak w Rosji Putina. A co do Macierewicza i rozwalenia kompromisu w Sejmie to bardzo skłaniam się ku temu scenariuszowi, ze zrobili to celowo.

  • „W środę 23 listopada, do dyżurnego komendy powiatowej w Lubartowie wpłynęło zgłoszenie, że ktoś w kiblu starostwa powiatowego jarał blanta. Błyskawicznie podjęte śledztwo kryminalno-dochodzeniowo-roślinne ujawniło, że holenderskiego szluga kurzył krzychu żyśko. Nie żaden kurwa petent, tylko radny PRAWA i SPRAWIEDLIWOŚCI. Krzychu został powinięty przez funkcjonariuszy, a na jego kwadracie dokonano czynności zwanej przeszukaniem. Cóż znaleziono na chacie u krzycha oprócz nowego i starego testamentu? Już zapierdalam z odpowiedzią. Trafiono na 100 gram zioła. Krzychu się na tę okoliczność, momentalnie rozchorował i przebywa na L4. Przedwczoraj na sesji rady powiatu, odczytano oświadczenie krzycha, w którym przeprasza rodzinę, znajomych, znajomych znajomych, znajomych znajomych znajomych, a także dziękuje za słowa otuchy, wsparcia oraz masowo spływającą modlitwę. Rzucił mandat radnego, zawinął się w dywan i udaje krokieta. Rapera Matę jebnięto z gramażem 1,45 i już wpłynął akt oskarżenia. Mata był głupi. Mógł się zapisać do PRAWA i SPRAWIEDLIWOŚCI.”

  • Co Ty Polak2010 za brednie piszesz. Facet według Ciebie podczas festiwalu celowo głowę rozbił bo chciał prowokację robić. A co do sprawy tego topielca się to lepiej wziąć zrobić akcję bez potrzeby niż olać sprawę a potem patrzeć jak ktoś wypływa jak ,,spuchnie”. A organizacja takiego dużego festiwalu wymaga wielu rzeczy związanych z bezpieczeństwem. Ciekaw jestem co Ty byś zrobił gdybyś był organizatorem i miał taką sytuację. Albo czekałbyś aż Ci PiS tę sprawę wyjaśni i Cię ułaskawi i przeżyłbyś piękne rozczarowanie bo mieliby Cię w czterech literach.

  • A teraz dla Ciebie Polaku2010 trochę lekcji ekonomii i logiki zarazem choć wiem, ze u Ciebie z tym na bakier. Festiwal w Cieszanowie jest biletowany, więc ludzie płacą na bycie na festiwalu. Ta kasa zostaje u Nas w powiecie. Druga rzecz. Taka impreza ma swoich sponsorów. Jeżeli kiedykolwiek byłeś na jakimś koncercie a najlepiej na festiwalu o tematyce muzycznej to na scenie pokazywane są na telebimach obok ich reklamy. Ja miałem okazje być kiedyś na Juwenaliach i od lat tak działają. I jak dobrze wyjdzie to nawet w ogólnym rozrachunku wychodzi to finansowo na plus. Może nie dla samorządu, ale licząc to ile Ci festiwalowicze zostawią w okolicznych sklepach kasy to potem idzie w obieg i u Nas, Światełka natomiast się nie zwrócą bo to jest tylko wydatek, który oprócz walorów estetycznych nic nie dają i nie zarabiają na siebie. Jak chcesz Polaku2010 to zasponsoruj światełka to będą. Burmistrz Oleszyc chętnie przyjmie taką ofertę 😉

 1. Antywszytsko. W tamtym miejscu nie ma miejsca na odpowiedź, więc odpowiem na Tówj komentarz tutaj. Tak. Tamte partie starały się utrzymywać dobre stosunki z Rosją. Rosja była ważnym graczem w polityce światowej no i byliśmy zmuszeni pobierać od nich gaz i ropę. Byliśmy chcąc nie chcąc od nich uzależnieni energetycznie. Przecież żaden racjonalnie myślący rząd w tamtych czasach co te partie co są w dzisiejszej opozycji rządziły nie pozwoliłby sobie na kłótnie z Rosją bo był prosty wybór. Kłócimy się z Rosją i nie ma gazu lub trzymamy poprawne stosunki, ale Polacy mają gaz. Jakbyś był ta władzą to co byś wybrał? Nawet Morawiecki kilka dni przed tym jak to Rosja odcięła Nas od gazu mówił u Rymanowskiego na pytanie czy przestanie brać gaz Rosji odpowiedział ,,Czy chce Pan zostawić Polaków bez gazu”. Czyli PiS nie brał nawet pod uwagę odłączenia się od rosyjskiego gazu. Ale Rosja zrobiła to za Nas. Więc odróżniaj utrzymywanie dobrych stosunków z Rosją od okrzykiwania się przyjacielem przyjaciół Putina. A to co zrobił w Sejmie wczoraj w nocy to tylko pokazuje jak cyniczni oni są. Chcieli wsadzić opozycję na minę, ze nie chcą uznać Rosji za państwo terrorystyczne a to PiS na takiego wyszedł. Albo im zależy na tym by ta uchwała upadła albo ktoś przekombinował tam u nich, ale jak dla mnie za dużo tego co robi jest dziwnym trafem podobne jak w Rosji Putina. Nie wiem czy zdjęcie wejdzie, ale sobie zobacz. Jeśli nie to CI rozpiszę co na nim jest https://i.redd.it/zdansl12lqs91.jpg. Za dużo tych punktów wspólnych. Za dużo.

  • To czego zawsze politycy PiS przed świętami wrzucają coś by ludzie żarli się przy tym wigilijnym stole. Dlaczego ludzi z powiązanych z opozycją nadsyłają akurat w święta służby by ich zatrzymali. To kto niszczy ludziom święta polityką. Jakoś za żadnej wcześniejszej władzy jak za tej obecnej polityka nie była tak obecna przy świątecznym stole i nie polskich rodzin tak, że nawet nie chcą usiąść przy wigilijnym stole u podzielić się opłatkiem. PO wiadomo swoje też robi, ale tym napiszczaniem ludzi na wyimaginowanych wrogów prym wiedzie i to duży Kaczyński I jego spółka z PiS-u.

  • Co to ma wspólnego z polityką? Od grudnia samorządy mają obowiązek zaoszczędzić 10 % energii, na czym mają oszczędzić, komputery będą wyłączać w urzędzie czy szkołach? Gdzie indziej w Polsce będą ograniczać oświetlenie uliczne, chyba lepiej zrezygnować ze światełek świątecznych niż latarni.

  • „Te lampki choinkowe wcale dużo nie kosztują.” – tak może napisać tylko ignorant, niemający pojęcia o wydatkach/kosztach w samorządzie, a wydatkach w budżecie domowym. Szkoda słów. Ważne, że to prawdziwy „patryjota” – jak sam siebie określa. Trochę barwiony nie tylko biało-czerwoną farbą, ale też nieco niebieską. Ale „patryjota”.

   • Przecież on na ekonomii zna się jak za przeproszeniem świnia na gwiazdach. Dlatego wierzy w PIS. Wierzy, że pieniądze na drzewach rosną i za te całe programy socjalne co PiS narobił to pieniądze z kosmosu się biorą a inflacja to wina Putina bo bez niego by jej nie było. Tak jak w Neonówka takich wyśmiała: ,,Glapiński podniósł stopy i poniżył inflację” 😀 Taki z naszego Polaka2010 niewybitny propagandzista 😉

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here