Adam Margraf zostanie wiceburmistrzem Lubaczowa

15

Adam Margraf

Jak pisze Serwis Wyborczy Powiatu Lubaczowskiego, 55-letni Adam Margraf, obecny starszy inspektor w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego będzie zastępcą burmistrza Lubaczowa. Pracę w urzędzie miejskim, którym kieruje burmistrz Maria Magoń, A. Margraf ma rozpocząć 3. stycznia 2011 roku.

Przyszły wiceburmistrz od trzech lat pracuje w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Lubaczowie. Wcześniej prowadził własną działalność gospodarczą oraz pracował w Zakładzie Maszyn Budowlanych. Jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej.

Adam Margraf ma 55 lat, jest żonaty, ma troje dzieci.

Źródło: Serwis Wyborczy Powiatu Lubaczowskiego, www.wybory.elubaczow.com


15 komentarze

 1. Typowe dla Polaków. Jeszcze chłop ust nie otworzył, jeszcze nie przymierzył się do fotela, a już wystawiono mu opinię.
  Naprawdę czasami podziwiam ludzi, którzy chcą coś zrobić dla innych i narażają się na nieustanną krytykę. Bo chyba tylko społecznik przyjmuje na siebie taką odpowiedzialność za mniej niż 10.000 PLN brutto.
  Przeraża mnie zapyziałość niektórych rodaków.
  _________________________
  Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkim. A na nowy rok pogody ducha i optymizmu, dzięki któremu nawet w największym bagnie znajdziecie promyk nadziei. Bo z nadzieją łatwiej żyć :-)

 2. Wybór takiego zastępcy świadczy o desperacji, braku pomysłu na Lubaczów i przecieku w tej dumnie wypiętej na wiatr łajbie. Despotyczny burmistrz i zastępca o doświadczeniu urzędniczym, ale nie samorządowym (sic!) to taki duet egzotyczny. Będą się uczyć, rozstawiać ludzi po kątach starając się stworzyć pozory władzy… król jest jednak nagi, a nie każdemu z tym do twarzy.

 3. Ależ Luk – Pani Magoń (z domu Dobrowolska) i Pan Margraf są bardzo dobrze znani w Lubaczowie i nie trzeba tu być Nostradamusem, żeby pewne rzeczy przewidzieć. Owszem jesteśmy narodem bezinteresownie zawistnym, ale w tej grupie są też ludzie myślący, analizujący i wyciągający wnioski. Chcę dla Lubaczowa samych pogodnych dni i z radością się pozytywnie rozczaruję, ale potrzeby jest właśnie ten jeden jedyny promyk nadziei.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here