Promocja na instalacje fotowoltaiczne – EKOZAMBUD

3

Ceny prądu rosną w zastraszającym tempie, a to nie koniec podwyżek. Od 1 stycznia 2020 roku czeka Państwa kolejna podwyżka cen prądu, prawdopodobnie o 30%. Jedyną możliwością zabezpieczenia domowego budżetu przed ciągłymi podwyżkami jest zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej, która wyprodukuje dla Państwa prąd ze słońca.

EKOZAMBUD specjalizuje się w rozwiązaniach proekologicznych dla firm i klientów indywidualnych, głównie z zakresu instalacji związanych z energią słoneczną oraz energią geotermalną i biomasą. Oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania i odpowiadamy za ich kompleksową realizację. Wykonujemy również projekty termomodernizacji budynków komercyjnych oraz pozyskiwaniem dofinansowań dla naszych klientów. Naszą firmę tworzą osoby, które zawsze doradzą przy wyborze najkorzystniejszych rozwiązań inwestycyjnych OZE. Ponadto posiadamy własne ekipy montażowe oraz doskonale opracowany system pracy. Montujemy wyłącznie certyfikowane urządzenia z zakresu fotowoltaiki, termomodernizacji i instalacji grzewczych.

Instalacje fotowoltaiczne pozwalają alternatywnie uzyskać energię słoneczną z promieniowania słonecznego. Do pozyskania energii w ten sposób niezbędne są elementy, takie jak: panele fotowoltaiczne, inwerter DC/AC oraz zabezpieczenia, okablowanie i licznik energii. Zalety instalacji fotowoltaicznych to przede wszystkim samodzielna (niezależna od PGE) produkcja energii elektrycznej, rozliczana w uproszczony sposób. Co ważne, koszty inwestycji szybko się zwracają.

Polski system opustów dla instalacji prosumenckich (Prosument to jednocześnie producent i konsument energii elektrycznej) jest odmianą popularnego w Stanach Zjednoczonych net-meteringu, czyli systemu umożliwiającego rozliczenie wyprodukowanej i wprowadzonej do sieci publicznej energii w ujęciu rocznym. Oznacza to, że prosument może wprowadzić nadmiar wyprodukowanej przez siebie energii do sieci, a po jakimś czasie ją odebrać. Przykładowo energię wytworzoną i wprowadzoną do sieci w lipcu, można odebrać w grudniu. Ustawa o OZE przewiduje, że nadwyżka energii może być magazynowana w sieci publicznej przez okres 365 dni, a jej odbiór odbywa się w stosunku 1:0,8. Oznacza to, że możemy pobrać 80% energii wprowadzonej przez nas do sieci publicznej. Rozwiązanie takie nazywane jest bilansowaniem rocznym energii elektrycznej. Zmiana instalacji elektrycznej nie jest potrzebna.

System fotowoltaiczny wpinamy do już istniejącej instalacji, najczęściej w skrzynkę rozdzielczą. Funkcjonalność sieci elektrycznej jest zachowana z tą różnica, że posiadamy dodatkową mikroinstalację do produkcji prądu. Systemy takie są pozbawione części ruchomych, zatem bezawaryjne i bardzo trwałe. Szacuje się, że panele są w stanie efektywnie produkować prąd przez co najmniej 30 lat.

Firma EKOZAMBUD przygotowała dla Państwa specjalną ofertę. Tylko do końca MARCA instalacje fotowoltaiczne na wysokiej jakości komponentach kosztują 4000 złotych brutto za KW i jest to ostateczny koszt takiej instalacji. Od kosztu instalacji rolnik może odliczyć 25% wartości jako ulgę w podatku rolnym (art. 13 ust. o podatku rolnym), a osoba fizyczna 23% wartości w ramach ulgi termomodernizacyjnej.

Przykład: instalacja o mocy 3 KW (która wyprodukuje w ciągu roku około 3000 kWh), będzie kosztowała 12 tys. zł. Taka ilość wyprodukowanej energii wystarcza w zupełności dla średniej wielkości domu.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zapisów na instalacje fotowoltaiczne pod numerem telefonu 84 543 11 23 lub 737-168-005 oraz pod adresem email: inwestycje@ekozambud.pl. Zapraszamy również do naszego biura na ul. gen Władysława Sikorskiego 16 A oraz na stronę internetową www.ekozambud.pl

Materiał promocyjny.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

3 komentarze

  1. Może Przedsiębiorca Roku Ziemi Lubaczowskiej rozszerzy spektrum swojej działalności i zaproponuje mieszkańcom powiatu godny dostęp do zielonej energii. Oczywiście po zasłużonym odpoczynku w Zakopanem. Wtedy otworzą się nowe możliwości, choćby wzięcie w leasing nowego mercedesa.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here