Lubaczów: Chcesz skorzystać z Odnawialnych Źródeł Energii? Przyjdź na spotkanie

0

Burmistrz Miasta Lubaczowa zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące dofinansowania Odnawialnych Źródeł Energii, które odbędzie się w czwartek (03.11) o godz. 16:00 w Miejskim Domu Kultury.

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

Wiatr, słońce, a nawet wnętrze Ziemi to wszystko potencjalne źródła energii odnawialnej, które mogą zastąpić tradycyjne metody produkowania prądu i ciepła. Przekłada się to nie tylko na oszczędności w gospodarstwach domowych. To także dobra wiadomość dla naszego środowiska, bo rozwój odnawialnych źródeł energii to ogromny zysk dla natury.

W Lubaczowie dofinansowanie Odnawialnych Źródeł Energii odbędzie się w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020. W Miejskim Domu Kultury podstawowe założenia projektu przedstawi Krzysztof Szpyt – Burmistrz Miasta Lubaczowa. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną także rodzaje instalacji OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, kotły na biomasę itp.), zalety i wady urządzeń, dostosowanie instalacji do potrzeb odbiorców, zakres prac finansowanych z projektu oraz poziom dofinansowania i warunki uczestnictwa w projekcie.

Dodajmy, że do 10 listopada 2016 r. w Urzędzie Miejskim w Lubaczowie można składać deklaracje uczestnictwa w projekcie. Szczegółowe informacje dotyczące projektu i niezbędne wzory dokumentów znaleźć można na stronie www.lubaczow.pl lub dzwoniąc pod numer 16 632 80 10.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here