Lubaczów: Chcesz skorzystać z Odnawialnych Źródeł Energii? Przyjdź na spotkanie

0

Burmistrz Miasta Lubaczowa zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące dofinansowania Odnawialnych Źródeł Energii, które odbędzie się w czwartek (03.11) o godz. 16:00 w Miejskim Domu Kultury.

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

Wiatr, słońce, a nawet wnętrze Ziemi to wszystko potencjalne źródła energii odnawialnej, które mogą zastąpić tradycyjne metody produkowania prądu i ciepła. Przekłada się to nie tylko na oszczędności w gospodarstwach domowych. To także dobra wiadomość dla naszego środowiska, bo rozwój odnawialnych źródeł energii to ogromny zysk dla natury.

W Lubaczowie dofinansowanie Odnawialnych Źródeł Energii odbędzie się w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020. W Miejskim Domu Kultury podstawowe założenia projektu przedstawi Krzysztof Szpyt – Burmistrz Miasta Lubaczowa. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną także rodzaje instalacji OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, kotły na biomasę itp.), zalety i wady urządzeń, dostosowanie instalacji do potrzeb odbiorców, zakres prac finansowanych z projektu oraz poziom dofinansowania i warunki uczestnictwa w projekcie.

Dodajmy, że do 10 listopada 2016 r. w Urzędzie Miejskim w Lubaczowie można składać deklaracje uczestnictwa w projekcie. Szczegółowe informacje dotyczące projektu i niezbędne wzory dokumentów znaleźć można na stronie www.lubaczow.pl lub dzwoniąc pod numer 16 632 80 10.

AH, elubaczow.com

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here