Siatkówka: SSPS Czarni Oleszyce w oczekiwaniu na wyjście z dołka

0

Trzecioligowi siatkarze SSPS Czarnych Oleszyce odnotowują jeden z najgorszych sezonów w ostatnich latach. Po 13 kolejkach mają zaledwie 6 punktów na koncie i zajmują przedostatnią pozycję w tabeli. W klubie liczą jednak, że przełamanie przyjdzie na koniec sezonu.

Fot. Foto Agent, źródło: facebook.com/czarnioleszyce.

Siatkarze SSPS Czarnych Oleszyce, którzy swoją renomę w regionie budowali od lat, obecnie spisują się zdecydowanie poniżej oczekiwań i są w głębokim dołku – bo jak można nazwać sytuację, kiedy wygrywa się tylko 1 mecz z 13 możliwych (3:1 z TKS Żagiel Radymno). Gdy rok temu Czarni kończyli ligowe rozgrywki na 8. miejscu, oczekiwano, że w obecnym sezonie będzie jeszcze lepiej. Każdy był o tym przekonany – zarówno sami zawodnicy, jak i kibice, którzy regularnie dopingują zespół. Tymczasem siatkarze z Oleszyc zamykają ligową tabelę, a za nimi jest tylko zespół TKS Żagiel Radymno – z gorszym bilansem setów.

Sezon jednak wciąż trwa, a do końca fazy zasadniczej pozostało 9 kolejek. To wystarczająca ilość spotkań, żeby nasi siatkarze pokazali to, do czego przyzwyczaili nas od wielu lat – wolę walki, kolektyw i brak kompleksów w starciu nawet z najlepszymi drużynami w lidze.

Najlepsza ku temu okazja już dziś (piątek 19.01), kiedy to SSPS Czarni Oleszyce we własnej hali podejmą drużynę TKF ITS Anilana Rakszawa. Początek meczu o godz. 19:30.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here