Siatkarze Czarnych Oleszyce zajęli drugie miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sieniawa. W sobotnich zawodach uczestniczyło w sumie 8 zespołów.

II Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sieniawa rozegrano w sobotę (11.02). Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn, w tym dwie reprezentujące powiat lubaczowski: Czarni Oleszyce i Zdrój Horyniec. W wyniku losowania obie nasze drużyny trafiły do jednaj grupy i zmierzyły się ze sobą już w pierwszym spotkaniu. W tym pojedynku górą byli zawodnicy Czarnych, którzy awansowali do dalszych gier zajmując drugie miejsce w grupie (Zdrój Horyniec zajmując trzecie miejsce zakończył turniejową rywalizację).

Zespół Czarnych Oleszyce, po ciężkim meczu z zespołem RKS Rondo w półfinale, zmierzył się o turniejowy zwycięstwo z ekipą RS Gold Team Sieniawa. Tutaj góra byli jednak gospodarze, którzy pewnie wygrali 2:0. Do drużyny z Oleszyc, oprócz pucharu i srebrnych medali, trafiła także statuetka dla najlepiej przyjmującego, którą otrzymał Michał Gontarz.

Zespół Czarnych Oleszyce wystąpił w składzie: Michał Gontarz, Kamil Pytel, Karol Kudyba, Piotr Juźko, Maciej Mikłasz, Damian Stachów, Piotr Hulak i Dominik Terembuła.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here