0.7 C
Lubaczów

Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn rozegrany po raz trzeci

Podobne wpisy

W niedzielę, 4 stycznia, w Lubaczowie odbyła się trzecia edycja Noworocznego Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza. W rywalizacji sportowej udział wzięło sześć zespołów.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, a mecze rozgrywano równolegle w dwóch halach – przy SP Nr 1 i SP Nr 2. Zwycięzcy grup uzyskali awans do dalszej fazy, w której ostetecznie rozegrano spotkania decydujące o pierwszym i trzecim miejscu. Rywalizacja była wyrównana i stała na dobrym poziomie sportowym.

Po zaciętej walce pierwsze miejsce oraz Puchar Burmistrza wywalczyła drużyna Młode Dizle Stary Dzików. Drugą lokatę zajęli Czarni Oleszyce, natomiast na trzecim stopniu podium uplasował się zespół Zdrój Horyniec.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju siatkówki czuwali sędziowie: Jan Argasiński, Kamil Jabłoński oraz Janusz Papadeńczuk. Puchary i dyplomy dla najlepszych drużyn wręczyli dyrektor MOSiR w Lubaczowie Waldemar Łuczak oraz radny Rady Miejskiej w Lubaczowie Grzegorz Kamuda.

zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nadchodzące wydarzenia

Zobacz pełny kalendarz

Często czytane