Z Oleszyc do Starego Dzikowa – Bogusław Gilarski zastępcą wójta w Starym Dzikowie

5
Bogusław Gilarski

Powyborcza karuzela w powiecie lubaczowskim trwa! Bogusław Gilarski, były wiceburmistrz Oleszyc minionej kadencji został zastępcą wójta Starego Dzikowa. Gilarski ma 40 lat i mieszka w Wiązownicy. Maria Janowska-Placek, jako burmistrz Oleszyc, powołała Gilarskiego na swojego zastępcę w 2008 roku, wcześniej pracował on w jednym z jarosławskich szpitali. W ostatnich wyborach Bogusław Gilarski, który jest członkiem Polskiego Stronnictwa Ludowego, próbował swoich sił i startował w wyborach na wójta gminy Wiązownica – zdobył 4 % głosów.

Bogusław Gilarski ma 40 lat, legitymuje się wyższym wykształceniem, jest żonaty, ma dwoje dzieci.

Źródło: Serwis Wyborczy Powiatu Lubaczowskiego, www.wybory.elubaczow.com



Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

5 komentarze

  1. Wybór zastępcy to sprawa wójta, skoro według niego to najlepszy człowiek na to miejsce to ok, zastanawiam się tylko czy taka „obca” osoboba to rzeczywiscie najlepszy wybór? Nie zna gminy, nie zna ludzi… Cóż on może pomóc? No chyba, że zna kogoś „z góry”…?

  2. „Nie zna gminy, nie zna ludzi…” Może to i dobrze? Nie będzie patrzył przez pryzmat miejsca i mieszkańców. Wystarczy, że wójt dobrze zna ludzi a inni pracownicy również. Wybór zastępcy to indywidualna sprawa wójta. Przecież to on wójta zastępuje i jako taki musi być z nim zgodny.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here