Zawodnicy Czarnych Oleszyce najlepsi na turnieju siatkówki plażowej w Jarosławiu

2

Para Michał Gontarz – Łukasz Mazur reprezentująca zespół SSPS Czarni Oleszyce okazała się najlepsza w weekendowym turnieju siatkówki plażowej w Jarosławiu. W Turnieju Siatkówki Plażowej Mężczyzn o Nagrodę Burmistrza Miasta Jarosławia wystartowało aż 17 ekip m.in. z Jarosławia, Rzeszowa, Stalowej Woli i  Oleszyc .

Od pierwszych chwil rywalizacji można było zauważyć niezwykle wysoki poziom rozgrywek prezentowany przez uczestników, którzy rozegrali łącznie w fazie zasadniczej Turnieju 4 meczy. Natomiast większe emocje pojawiły się w meczach półfinałowych, gdzie spotkały się ekipy: Rzeszowa w składzie (Rusin W., Rusin P.) z zespołem z Oleszyc (Dworak M, Syryło M.) oraz duety (Ślusarczyk K., Pająk G.) z Stalowej Woli  i (Gontarz M., Mazur Ł.) z Oleszyc. Po bardzo zaciętych, wyrównanych pojedynkach  prawo walki o najwyższe trofeum zapewniły sobie zespoły z Rzeszowa (Rusin, Rusin) oraz Oleszyc (Gontarz , Mazur). Natomiast  w walce o III-miejsce zmierzyli się (Syryło, Dworak) i (Ślusarczyk, Pająk). Zwycięsko z tej rywalizacji wyszła para  ze Stalowej Woli.

Mecz finałowy stał na bardzo wysokim poziomie, a walka była bardzo wyrównana i zacięta. Ostatecznie zwyciężył duet z Oleszyc (Gontarz M., Mazur Ł.) pokonując swoich przeciwników – zespół z Rzeszowa (Rusin W. ,Rusin P.) w stosunku 22:20.

Źródło: Inf. włsana / UM Jarosław

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here