Siatkarze z Oleszyc wywalczyli awans do Półfinałów Mistrzostw Polski

3

Para siatkarzy plażowych Tomasz Sałek i Jarosław Wnęk zajęła trzecie miejsce w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego Juniorów w Siatkówce Plażowej. Dzięki dobremu występowi w Błażowej zawodnicy SSPS Czarnych Oleszyce wywalczyli awans do Półfinałów Mistrzostw Polski.

Fot. facebook.com/czarnioleszyce
Fot. facebook.com/czarnioleszyce

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów w Siatkówce Plażowej rozegrano na obiektach sportowych w Błażowej. Para z Oleszyc turniej rozpoczęła od porażki z zawodnikami z Krosna, by później pokonać zawodników APPGO Rzeszów (2:1) i drugą parę Krosna (2:0). W spotkaniu półfinałowych Czarni znowu trafili na swoich pogromców z pierwszego meczu i tym razem także musieli uznać ich wyższość (para ostatecznie zajęła pierwsze miejsce). Sałek i Wnęk na koniec zagrali mecz o trzecie miejsce, w który pewnie pokonali Jaślan.

Trzecie miejsce na Podkarpaciu daje prawo gry parze z Oleszyc w Półfinałach Mistrzostw Polski Juniorów, które odbędą się w najbliższy weekend w Myślenicach, ale ze względu na egzaminy na studnia, ich udział w zawodach będzie niemożliwy.

O dobrej dyspozycji obu zawodników mogli przekonać się także uczestnicy turnieju siatkówki plażowej, który rozegrano w niedzielę (19.06) z okazji Dni Lubaczowa. W rywalizacji drużyn z powiatu lubaczowskiego Sałek i Wnęk okazali się najlepsi.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

3 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here