Za nami kolejny turniej siatkówki plażowej w Oleszycach [ZDJĘCIA]

0

W niedzielę (29.07) na Stadionie Miejskim w Oleszycach rozegrano Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce. W zawodach udział wzięło 10 par z całego województwa. 

fot. SSPS Czarni Oleszyce

Do Oleszyc przyjechali siatkarze z Przemyśla, Tarnobrzega, Łańcuta, Sieniawy, Lubaczowa. W zawodach uczestniczyli także miejscowi zawodnicy SSPS Czarnych. Sędziowie tego turnieju – Janusz Papadeńczuk i Marek Naspiński zdecydowali o rozstawieniu dwóch par, pary Ryzner/Sienkiewicz i pary Hasiak/Klann, właśnie te dwie pary spotkały się w wielkim finale. W półfinałowych meczach para Ryzner/Sienkiewicz pokonała miejscową parę Pytel/Furgała, zaś para Hasiak/Klann pokonali pare z Łańcuta Magryś/Uchman. Do meczu o trzecie miejsce przystąpiły pary Pytel/Furgała i Magryś/Uchman, lepiej to spotkanie rozpoczęli miejscowi siatkarze lecz w drugiej części seta to para Magryś/Uchman wypracowała sobie 3-4 punktową przewagę, lecz przy stanie 18:15 para Pytel/Furgała zdołała włączyć wyższy bieg i przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Wisienką na torcie było spotkanie finałowe gdzie para Hasiak/Klann postawiła trudne warunki parze Ryzner/Sienkiewicz, mecz stał na wysokim poziomie. Mocne ataki i widowiskowe obrony przeplatały, też proste błędy, które były spowodowane dużym zmęczeniem, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden i to para Ryzner/Sienkiewicz mogła się cieszyć ze zwycięstwa w tym meczu i zarazem w całym turniej. Na zakończenie Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce Andrzej Gryniewicz wręczył dla trzech pierwszych miejsc puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Duże podziękowania należą się sędziom jak i Michałowi Gontarzowi, który czuwał nad odpowiednim przebiegiem turnieju. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i już dzisiaj zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się w przyszłym roku – informują organizatorzy.

elubaczow.com, Kamil Pytel


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here