Miłośnicy jazzowej muzyki z regionu będą mieli nie lada gratkę już w piątkowy wieczór 9 grudnia. Wtedy to z kameralnym i klimatycznym koncertem wystąpi w Lubaczowie kwartet jazzowy „Quadrant” z Rzeszowa. Mikołajkowy koncert jazzowy to charytatywna impreza wspierająca 2,5-letnią Patrycję Stopyra z Nowego Dzikowa. Nasz portal jest głównym organizatorem i patronem medialnym koncertu.

Zespół Quadrant, który powstał w 2010 roku tworzą: Marek Murias (fortepian, syntezatory), Paweł Palcowski (trąbka), Jacek Augustyn Pacześniak (perkusja), Witold Solarski (gitara basowa, kontrabas). Zespół gra jazz i jazz fusion inspirowany na takich muzykach jak Miles Davis, Krzysztof Komeda, Chick Corea, John Coltrane czy Tomasz Stańko. Koncert będzie zarazem promocją debiutanckiej płaty nagranej wydanej w październiku br.

Mecenat na koncertem objął Powiatowy Bank Spółdzielczy w Lubaczowie www.bslubaczow.pl znany z wspierania wielu charytatywnych, kulturalnych czy sportowych inicjatyw lokalnych. Patronami są także: SKR Club, firma poligraficzna e-kropek i mjablonski.net (fotografia ślubna i reportażowa), Adhome – Telebim Lubaczów. Patronat medialny: portal regionalny elubaczow.com i Lubaczowska Telewizja Internetowa lubaczow.tv.

Liczba miejsc w lokalu jest ograniczona, dlatego obowiązuje rezerwacja miejsc.

Kontakt i rezerwacje: piotrhulak@gmail.com lub kom: 606-413-753.

Cały przychód ze sprzedaży biletów trafi bezpośrednio na konto Patrycji Stopyry przy Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Więcej informacji o Patrycji na stronie www.patrycjastopyra.pl

1 komentarz

 1. Wszystkim, którzy już zarezerwowali bilety i tym, którzy planują to zrobić przypominam, że pieniądze (ilość biletów x 20 zł) po potwierdzeniu rezerwacji (mail, sms) wpłacamy bezpośrednio na konto Patrycji przy Fundacji „Zdążyć z Pomocą”

  Poniżej dane konta:
  Bank BPH S.A., numer konta : PL 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
  Właściciel rachunku: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
  Adres właściciela rachunku: ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
  Tytuł wpłaty: 14476 STOPYRA PATRYCJA

  ps. 25 % biletów już zarezerwowano 😉

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here