„Przemytnicy” z Konradem Janczurą w klubie Deja’vu

1

Konrad Janczura w klubie Deja’vu w Lubaczowie opowiadać będzie o „Przemytnikach”, czyli o swoim prozatorskim debiucie. Rozpoczynając cykl spotkań promocyjnych w całej Polsce od rodzinnego miasta, w klubie pojawi się już w czwartek (1.06) o godz. 19:00.

Fot. Konrad Janczura.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Ha!art. W publikacji przedstawiono dość srogi obraz naszej okolicy, która skrywa mroczną podszewkę. Bohaterami kryminału są dwaj mężczyźni, którzy stawiają pierwsze kroki w zawodzie przemytnika przez polsko-ukraińską granicę. W pewnym momencie otrzymują od swojego bossa misję specjalną – tajemniczą przesyłkę, którą należy dostarczyć do Eda z Przemyśla. „Przemytnicy” to nie tylko dobrze napisany thriller o prowincjonalnej mafii, ale też szczery obraz podkarpackiej prowincji.

Konrad Janczura – dorabiał jako copywriter, dziennikarz, krytyk literacki i przemytnik, obecnie pracuje w korporacji. Mieszkaniec Bukaresztu, Krakowa i Lubaczowa. „Przemytnicy” są jego debiutem prozatorskim.

Książkę (do 2 czerwca w przedsprzedaży – 8 zł taniej) można zamówić w sklepie internetowym Korporacji Ha!art pod linkiem: ha.art.pl/sklep. Egzemplarz z podpisem autora będzie można zakupić także podczas czwartkowego spotkania.

AH, elubaczow.com


1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here