Niezbyt udany start sezonu siatkarzy Czarnych Oleszyce

0

Od porażki 1-3 w meczu z ITS Anilana Rakszawa rozpoczęli rozgrywki sezonu 2010/2011 III ligi seniorów siatkarze GB komp PBS Czarni Oleszyce. W sobotnim meczu z Rakszawą Czarni zdołali wygrać tylko pierwszego seta, później wśród zespołu z Oleszyce zabrakło siły ataku.

W minionym sezonie zespół z Rakszawy zajął piąte miejsce w tabeli, Czarni byli tuż za nimi i o grę w III lidze musieli walczyć w barażach. Przed obecnym sezonem Anilana znacząco się wzmocniła i chce walczyć o podium w lidze, szeregi Czarnych natomiast opuściło kilku zawodników i dlatego to goście byli faworytem tego spotkania. Czarni podjęli jednak walkę i dzięki wysokiej skuteczności w ataku wygrali pierwszego seta. W kolejnych partiach siły tej jednak zabrakło i to goście byli górą w ostatecznym rozrachunku.

W kolejnym spotkaniu Czarni zmierzą się w Rzeszowie z drużyną AZS Uniwersytet Rzeszowski.

SSPS GB komp PBS Czarni Oleszyce – TKF ITS Anilana Rakszawa 1-3 (25-23, 20-25, 20-25, 16-25)

Czarni: Dworak, Kasprzyk, Pracało, Myśliwy, Ozga, Mazur i Jabłoński (libero) oraz Nieckarz, Noga.