Ruszył wyjątkowy konkurs Venidesign, w którym możesz wygrać fantastyczne nagrody! Sprawdź co należy zrobić i co na ciebie czeka.

Wystarczy, że zrobisz zakupy w salonie Venidesign w Lubaczowie na kwotę przewyższającą 10 000 zł (brutto) w czasie trwania konkursu, czyli do 29 czerwca, a następnie wyślesz zgłoszenie mailowe na adres: biuro.lubaczow@venidesign.pl – szczegóły w Regulaminie konkursu.

Laureaci pierwszego miejsca otrzymają niezwykły drewniany stolik od renomowanego producenta Eko Domów. Druga nagroda to voucher na kwotę 1000 zł do wykorzystania na zakupy w Venidesign, a trzecia – to voucher na kwotę 300 zł do wykorzystania w sieci Media Expert.

Oto konkursowy post:

Nie zwlekaj, weź udział w konkursie i wygraj te fantastyczne nagrody! Losowanie odbędzie się 5 lipca, więc już teraz zacznij planować swoje zakupy w Venidesign. Bądź gotowy na emocjonującą rywalizację o wyjątkowe nagrody.

Sklep zaprasza także do zapoznania się z najnowszą ofertą drzwi, autorską kolekcją podłóg drewnianych VENIWOOD oraz skorzystania z obniżki cen podłóg winylowych.

Materiał partnera


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here