W najbliższą sobotę mieszkańcy Lubaczowa i okolic będą mieli okazję uczestniczyć w uroczystym otwarciu sklepu „Mieszkanko” przy ulicy Kard. S. Wyszyńskiego. Otwarcie sklepu odbędzie się w godzinach od 9:00 do 14:00, a z tej okazji przygotowano wiele atrakcji dla wszystkich gości.

„Mieszkanko” to nowo otwarty sklep, który specjalizuje się w sprzedaży stolarki drzwiowej i okiennej, paneli podłogowych, bram, rolet oraz wielu innych elementów do wykończenia i remontu domu lub mieszkania. Jego dogodna lokalizacja, tuż obok Stadionu Miejskiego, czyni go łatwo dostępnym.

Z okazji rozpoczęcia działalności „Mieszkanko” zaprasza w najbliższą sobotę (01.07) od godz. 9:00 do godz. 14:00 na uroczyste otwarcie sklepu. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Będą dmuchańce, słodkości i wiele innych ciekawych aktywności. Ponadto, wszyscy goście będą mogli skosztować poczęstunku, który będzie serwowany przez obsługę sklepu. W takim dniu nie może oczywiście zabraknąć także gratisów i wyjątkowych promocji, a o ich szczegółach będziecie mogli przekonać się na miejscu. Z pewnością będzie to doskonała okazja, aby skorzystać z atrakcyjnych cen i zaopatrzyć się w niezbędne artykuły do swojego domu.

W sklepie „Mieszkanko” znajdziesz produkty renomowanych producentów, co gwarantuje wysoką jakość i trwałość oferowanych artykułów. Bez względu na to, czy planujesz odświeżyć swoje wnętrze, przeprowadzić remont pokoju czy zmienić wygląd kuchni, sklep ten oferuje pełen asortyment produktów, które ułatwią realizację Twoich projektów.

Mieszkanko mieści się w Lubaczowie przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 56 (obok Stadionu Miejskiego).

Materiał promocyjny.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here