Coraz trudniejsza sytuacja trzecioligowych siatkarzy z Oleszyc

0

Im bliżej końca sezonu, tym trudniejsza staje się sytuacja trzecioligowych siatkarzy z Oleszyc. Po sobotniej (03.03) porażce z Siarką Tarnobrzeg, przed „Czarnymi” spore wyzwanie by utrzymać ligę.

Fot. elubaczow.com

Zawodnicy z Oleszyc przystąpili do sobotniego spotkania z Siarką Tarnobrzeg mocno zmotywowani. Było to widać szczególnie w pierwszym secie, w którym Czarni „grali swoją grę”. Niestety w kolejnych partiach miejscowym brakowało skuteczności w końcówkach i zawodnicy z Oleszyc ostatecznie przegrali spotkanie 1:3 (25:20, 23:25, 18:25, 20:25).

Porażka z Siarką oraz wygrana Żagla Radymno z drużyną z Łańcuta jeszcze bardziej skomplikowały trzecioligowy byt zawodników SSPS. Do końca sezonu pozostały już tylko trzy kolejki, a przed drużyną z Oleszyc potyczki z najlepszymi ekipami ligi – PZL Sędziszów Młp., Klimą Błażowa i Lubczą Racławówka. Jeśli Czarnym uda się utrzymać przedostatnie miejsce w tabeli, to o ligowy byt będą walczyć w barażach. Dwumecz z drugą drużyną czwartej ligi odbędzie się w kwietniu. W teorii, w zasięgu zespołu z Oleszyc jest jeszcze 10. miejsce w tabeli, ale oceniając dotychczasową dyspozycję zespołu, jego osiągnięcie jest mało realne. Ostatni zespół spada automatycznie do czwartej ligi.

Tabela za PWZPS.

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here