SP w Oleszycach i Gimnazjum w Wielkich Oczach najlepsze w Turnieju Wiedzy o Ruchu Drogowym

0

fot. KPP Lubaczów

W miniony czwartek (28.04) na obiektach Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaczowie odbyły się powiatowe eliminacje 34. edycji Turnieju Wiedzy o Ruchu Drogowym. Do rywalizacji trzyosobowe drużyny wystawiło 9 szkół podstawowych i 8 gimnazjalnych. W kategorii szkół podstawowych najlepsi okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Oleszycach, a w kategorii gimnazjów uczniowie z Wielkich Oczu.

W tym roku trzyosobowe drużyny wystawiło 9 szkół podstawowych i 8 gimnazjalnych. Rywalizacja w trzech konkurencjach (test wiedzy, pierwsza pomoc oraz sprawnościowa jazda rowerem) odbywała się na obiektach „orlika” Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaczowie. Nad sprawiedliwym i sprawnym przebiegiem konkurencji czuwali funkcjonariusze KPP w Lubaczowie.

W kategorii szkół podstawowych zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Oleszycach, a w kategorii szkół gimnazjalnych zwyciężyła drużyna z Gimnazjum w Wielkich Oczach.

Nagrody ufundowane przez Miasto Lubaczów, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Przemyślu oraz Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie wręczała Burmistrz miasta Lubaczowa Pani Maria Magoń, Naczelnik Wydziału Prewencji KPP w Lubaczowie podinsp. Ryszard Kornaga, Z – ca Naczelnika podinsp. Wiesław Bundyra, przedstawiciel WORD Pan Wojciech Sosnowski oraz komisja sędziowska w składzie: Pan Władysław Jaskulski, mł. asp. Beata Sopel oraz mł. asp. Józef Antosz.

Źródło: Inf. własna, KPP Lubaczów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here